Ieteikumi darba meklētājiem

Mēs pastāvīgi dažādos amatos pieņemam darbā uzticamus, aktīvus, strādīgus un motivētus profesionāļus.

Pārlūkojiet mūsu mājas lapu, lai iegūtu informāciju par “Lemminkäinen” un “Lemminkainen Latvija” stratēģiju, galvenajiem darbības virzieniem, produktiem un pakalpojumiem, mūsu uzņēmuma vērtībām, vēsturi un paveiktajiem darbiem.

Apskatiet mūsu mājas lapas sadaļu “Vakances” vai meklējiet SIA “Lemminkainen Latvija” darba sludinājumus interneta vietnēs un laikrakstos.

Kā sagatavoties darba intervijai?

Mēs izskatām visus darba pieteikumus, bet, pirms uzaicinām uz darba interviju, izvērtējam, kuras personas ir vislabāk piemērotas konkrētajam amatam, viņu iepriekšējo darba pieredzi un izglītību, ja nepieciešams, tad papildus darba intervijai, organizējam arī zināšanu pārbaudi, lai izvēlētos labāko kandidātu.

Gatavojoties darba intervijai, Jums iepriekš jāizlemj, ko vēlaties mums pastāstīt par sevi, savām prasmēm, darba pieredzi un izglītību, kā arī jūsu stiprajām pusēm. Apsveriet, kā pārliecināt intervētāju, ka Jūs esat īstais cilvēks šim darbam. Tāpat, apdomājiet, ko vēlaties jautāt un uzzināt par konkrēto amatu un “Lemminkäinen” kā darba devēju.

Ar sīkāku informāciju par “Lemminkäinen” un “Lemminkainen Latvija” Jūs varat iepazīties iepriekš, piemēram, lasot mūsu mājas lapā un sociālajos medijos ievietoto informāciju. Par darbā pieņemšanas procesa aktuālo statusu mēs informējam visus amata pretendentus, izmantojot e-pasta saraksti vai tālruni.