Tiltu segumu izbūve Krievijā

Mēs esam renovējuši 220 tiltus Krievijā, izmantojot Lemmastix ūdensdrošo mastiku un Lemproof mastikas asfaltu. Mūsu pašu izstrādātie produkti, padziļinātās zināšanas un pieredze nodrošināja veiksmīgu projekta izpildi.

Mēs esam plaši pazīstami mūsu augstās darba kvalitātes dēļ. Krievijā mēs esam ieklājuši vairāk nekā 400 tūkst. kvadrātmetrus ūdens izolācijas un seguma. 2015.gadā mūsu segumu izbūves komanda Maskavas reģionā izbūvējusi 118 000 m2 tiltu segumu, divreiz pārsniedzot 2014.gadā veiktā darba apjomu. Kā norādījis direktors Leo Kāriniemi [Leo Kaariniemi], mūsu mastikas asfalta tehnoloģija ir mūsu primārais konkurējošais spēks. Šī tehnoloģija ir pašu attīstītais produkts, kas tiek izmantots Krievijā...

2016.06.07.

Augstumos

OP Finanšu grupas banku galvenā ēka Dienvidkarēlijā kļūs par jaunu Lapērantas [Lappeeranta] pilsētas pamanāmu ainavas daļu Somijā. Šis būvniecības projekts ir arī svarīga pilsētas tradicionāla kvartāla atjaunošanas daļa.

Lasīt vairāk

Būvlaukums nekurienē

Ainaviskajā Fjērlannē [Fjærland] Norvēģijas rietumos mēs savam klientam Småkraft būvējam hidroelektrostacijas, kurām nav piebraucamo ceļu. Piekļuve būvlaukumam tikai no jūras vai ar helikopteru rada īstu izaicinājumu.

Lasīt vairāk

Pie jūras dzīve mana

Ne tik sen Jetkesāri [Jätkäsaari] Helsinkos bija ostas teritorija. Šobrīd tā pārvēršas par augstceltņu kvartālu, ieskaitot Kompassi dzīvojamās ēkas.

Lasīt vairāk

Helsinkos tiek veidots jauns rajons

Helsinkos, Somijā tiek veidots jauns, košs rajons. Ņemot vērā saspringtos darba apstākļus, tā plānošanā un īstenošanā esam sadarbojušies ar saviem konkurentiem.

Lasīt vairāk

No birojiem par viesnīcu istabām

Auratalo Helsinkos, Somijā, ir ēka, kas tika pabeigta 1960. gadu sākumā. Tagad biroju ēku pārveido par modernu pilsētas viesnīcu.

Lasīt vairāk

Plašu uzmanību ieguvušais tunelis

Mēs veicam seguma izbūvi Nordhavnsvej tunelī, kas ievērojami atvieglos satiksmi transportlīdzekļu vadītājiem Kopenhāgenā, Dānijā. Šim projektam izvirzītās prasības ir ārkārtīgi augstas.

Lasīt vairāk

Rotermann kvartāla pazemes stāvvieta

Būvējot zem vērtīga kultūras mantojuma, vienmēr jābūt sevišķi uzmanīgiem, bet īpašas prasmes un rūpīga plānošana nepieciešama, ja gruntij ir zema nestspēja, bet uz tās esošās vēsturiskās konstrukcijas – trauslas.

Lasīt vairāk

Rokam dziļi Tallinā

Pagājušā gada beigās Tallina Vesi ūdensapgādes uzņēmums atklāja, ka netālu no populārās Tallinas pludmales daļa no grunts virskārtas iegrimst. Tā kā iegrimes punkts atradās virs galvenā Tihases (Tihase) notekūdeņu tuneļa, bija jārīkojas nekavējoties. Pēc situācijas izvērtēšanas, viņi vērsās pie mums.

Lasīt vairāk