No naftas termināļa par dzīvojamo rajonu

Stokholmas bijušajā naftas terminālī "Södra Kajen" tiek likti pamati jaunam dzīvojamajam rajonam. Šajā projektā mēs strādājam gan uz sauszemes, gan jūrā.

Stokholmas ostā Värtan Zviedrijā no jūras puses pūš mitrā februāra brīze. Tomēr, pateicoties maigajiem laika apstākļiem, jūra vēl ir vaļā un nav aizsalusi. Tas atvieglo mūsu darbus Södra Kajen līcī, ko pasūtījusi Stokholmas pilsēta. Mums jānojauc naftas termināļa piestātne, kas uzbūvēta 1800.-to gadu beigās, un jāaizvieto ar infrastruktūru plānotajam dzīvojamajam rajonam. Būvdarbu vadītājs Oskars Nilsons [ Oskar Nilsson ] skaidro, ka zemes darbu veikšanai nepieciešamas īpašas zināšanas. Kad...

2017.04.11.

Vara raktuves būve

Gallivares (Gällivare) pašvaldības teritorijā Zviedrijas ziemeļos mēs ļoti strauji būvējam drupināšanas rūpnīcu. Šis projekts ir nozīmīgs ieguldījums ieguves uzņēmumam, kā arī spēju apliecinājums mums.

Lasīt vairāk

Espo [Espoo] netrūkst spridzināmu iežu

Blominmeki [Blominmäki] pazemes notekūdeņu attīrīšanas stacija, kas atrodas Somijas pilsētā Espo, ir ierakuma projekts, kura apjoms pats par sevi veido atsevišķu kategoriju. Mūsu darbinieki no pieredzes zina, kā izrakt labu ūdeņu attīrīšanas staciju.

Lasīt vairāk

Objekts sāpošām acīm

Sosnovijborā [Sosnovy Bor], kas atrodas Krievijā, Ļeņingradas apgabalā, jau tiek īstenota jauna dzīvojamā kompleksa Rantala būvniecība, ko veic Lemminkäinen.

Lasīt vairāk

Automaģistrāle top lielā ātrumā

Šobrīd tiek būvēta automaģistrāle, kas savienos divas pilsētas pašā Dānijas rietumu galā, un darbu pabeigšanai noteiktais laiks ir ļoti īss. 39 kilometrus garajā posmā divdesmit divu kilometru izbūve uzticēta mūsu pieredzējušajai brigādei.

Lasīt vairāk

“Plaša telpa” lidostas paplašināšanai piešķir jaunu impulsu

Somijas lielākās - Helsinku - lidostas paplašināšanai nepieciešams tāds darbības modelis, kas ļauj saskaņoti sadarboties klientam un uzņēmējam. Projekts ilgs vairākus gadus, un katrs tā posms jāplāno, ievērojot aviācijas drošību.

Lasīt vairāk

Pulcējušies pie viena galda

Mēs esam guvuši labu pieredzi, darbojoties alianses līguma ietvaros Kempelē [Kempele] Somijas ziemeļu daļā, kur paplašinām un atjaunojam valsts veselības aprūpes centru. Projekts tiks pabeigts nākamgad.

Lasīt vairāk

Augšup

Tallinas lidostas renovācija mums sniedz lielisku iespēju.

Lasīt vairāk

Helsinku olimpiskais stadions – izcili zemes darbi

Mēs veicam rakšanas darbus Helsinku olimpiskajā stadionā, lai nodrošinātu tā kā multifunkcionālas arēnas darbību.

Lasīt vairāk