Projekts sastrēguma vidū

Mēs būvējam Lagedi daudzlīmeņu savienojumu uz sevišķi noslogotā Tallinas apvedceļa Igaunijā.

Pirmā Lagedi tilta puse jau ir uzbūvēta. Tilta malu slīpēšana rada biezu putekļu mākoni. Lai mūs it kā pārliecinātu par to, ka mūsu projekts tiešām atrodas pašā Tallinas satiksmes sastrēgumu sirdī, virs būvvietas rēc pasažieru lidmašīna, tikko pacēlusies gaisā no netālu esošās lidostas. Priit Kuldsaar , Projektu vadītājs, stāv uz pilnīgi jaunās tilta puses un novērš skatienu no debesīm uz veco ceļa pārvadu, kas pieredz savas pēdējās pāris darba mūža nedēļas, un uz tā esošo gandrīz nekustīgo...

2017.12.05.

Prestižas vēsturiskas celtnes renovācija

Mēs atjaunojam īpašumu, kas pieder Ilmarinen Mutual Pension Insurance Company (Ilmarinen Savstarpējās pensiju apdrošināšanas sabiedrība) Helsinkos. Īpašu garšu šai Somijas Nacionālās Senlietu padomes aizsargātas ēkas renovācijai piešķir tās atrašanās vieta blīvi apbūvētajā pilsētas centrā.

Lasīt vairāk

Sadarbība Ārlandā

Stokholmas Ārlandas lidostas Zviedrijā paplašināšana nozīmē desmitiem jaunu būvvietu un vairāk kravas automobiļu satiksmes. Mēs būvējam loģistikas centru šajā teritorijā, lai koordinētu satiksmi uz un no būvvietām.

Lasīt vairāk

Somijas aktīvākais būvlaukums

Helsinku lidostas paplašināšana ir viens no izaicinošākajiem celtniecības projektiem Somijas vēsturē. Celtniekiem jānodrošina ideāli rezultāti, nepieļaujot nekādus kompromisus attiecībā uz drošību.

Lasīt vairāk

Precīza un ātra celtniecība

Mēs esam industriālā parka celtniecības ģenerāluzņēmējs Ķekavā, Latvijā.

Lasīt vairāk

Laba plānošana ir pusceļš uz panākumiem

Vairākiem būvuzņēmumiem noslēdzot alianses līgumu, jaunajā Hiukavāras [Hiukkavaara] dzīvojamajā rajonā Oulu tiek būvēts sabiedriskais centrs.

Lasīt vairāk

No naftas termināļa par dzīvojamo rajonu

Stokholmas bijušajā naftas terminālī "Södra Kajen" tiek likti pamati jaunam dzīvojamajam rajonam. Šajā projektā mēs strādājam gan uz sauszemes, gan jūrā.

Lasīt vairāk

Vara raktuves būve

Gallivares (Gällivare) pašvaldības teritorijā Zviedrijas ziemeļos mēs ļoti strauji būvējam drupināšanas rūpnīcu. Šis projekts ir nozīmīgs ieguldījums ieguves uzņēmumam, kā arī spēju apliecinājums mums.

Lasīt vairāk

Espo [Espoo] netrūkst spridzināmu iežu

Blominmeki [Blominmäki] pazemes notekūdeņu attīrīšanas stacija, kas atrodas Somijas pilsētā Espo, ir ierakuma projekts, kura apjoms pats par sevi veido atsevišķu kategoriju. Mūsu darbinieki no pieredzes zina, kā izrakt labu ūdeņu attīrīšanas staciju.

Lasīt vairāk