Sadarbība Ārlandā

Stokholmas Ārlandas lidostas Zviedrijā paplašināšana nozīmē desmitiem jaunu būvvietu un vairāk kravas automobiļu satiksmes. Mēs būvējam loģistikas centru šajā teritorijā, lai koordinētu satiksmi uz un no būvvietām.

Oranži veltņi un ekskavatori brauc uz un no 18 000 kvadrātmetru plašā laukuma blakus Ārlandas lidostai, kamēr atbrauc asfalta mašīnas, lai uzsāktu savu darbu. Jaunais loģistikas centrs ir labs piemērs būvvietai, ko kopīgi administrē Infra projekti un Ceļa seguma klāšanas daļa.  “Jaunais loģistikas centrs ir izveidots, lai izvairītos no pie Ārlandas esošajiem sastrēgumiem. Uzņēmumi izplāno savu braukšanas grafiku un sazinās ar loģistikas centru, lai pieteiktu savu piegādi uz objektu. Kravas...

2017.10.10.

Somijas aktīvākais būvlaukums

Helsinku lidostas paplašināšana ir viens no izaicinošākajiem celtniecības projektiem Somijas vēsturē. Celtniekiem jānodrošina ideāli rezultāti, nepieļaujot nekādus kompromisus attiecībā uz drošību.

Lasīt vairāk

Precīza un ātra celtniecība

Mēs esam industriālā parka celtniecības ģenerāluzņēmējs Ķekavā, Latvijā.

Lasīt vairāk

Laba plānošana ir pusceļš uz panākumiem

Vairākiem būvuzņēmumiem noslēdzot alianses līgumu, jaunajā Hiukavāras [Hiukkavaara] dzīvojamajā rajonā Oulu tiek būvēts sabiedriskais centrs.

Lasīt vairāk

No naftas termināļa par dzīvojamo rajonu

Stokholmas bijušajā naftas terminālī "Södra Kajen" tiek likti pamati jaunam dzīvojamajam rajonam. Šajā projektā mēs strādājam gan uz sauszemes, gan jūrā.

Lasīt vairāk

Vara raktuves būve

Gallivares (Gällivare) pašvaldības teritorijā Zviedrijas ziemeļos mēs ļoti strauji būvējam drupināšanas rūpnīcu. Šis projekts ir nozīmīgs ieguldījums ieguves uzņēmumam, kā arī spēju apliecinājums mums.

Lasīt vairāk

Espo [Espoo] netrūkst spridzināmu iežu

Blominmeki [Blominmäki] pazemes notekūdeņu attīrīšanas stacija, kas atrodas Somijas pilsētā Espo, ir ierakuma projekts, kura apjoms pats par sevi veido atsevišķu kategoriju. Mūsu darbinieki no pieredzes zina, kā izrakt labu ūdeņu attīrīšanas staciju.

Lasīt vairāk

Objekts sāpošām acīm

Sosnovijborā [Sosnovy Bor], kas atrodas Krievijā, Ļeņingradas apgabalā, jau tiek īstenota jauna dzīvojamā kompleksa Rantala būvniecība, ko veic Lemminkäinen.

Lasīt vairāk

Automaģistrāle top lielā ātrumā

Šobrīd tiek būvēta automaģistrāle, kas savienos divas pilsētas pašā Dānijas rietumu galā, un darbu pabeigšanai noteiktais laiks ir ļoti īss. 39 kilometrus garajā posmā divdesmit divu kilometru izbūve uzticēta mūsu pieredzējušajai brigādei.

Lasīt vairāk