Somijas aktīvākais būvlaukums

Helsinku lidostas paplašināšana ir viens no izaicinošākajiem celtniecības projektiem Somijas vēsturē. Celtniekiem jānodrošina ideāli rezultāti, nepieļaujot nekādus kompromisus attiecībā uz drošību.

Sešdesmit septiņus metrus garā Airbus A350 lidmašīna ir aviācijas sasniegums un jaunākais Finnair pirkums, kas dodas lidojumos uz Āziju. Trīsdesmit sešus metrus garais Embraer 190 lidaparāts tai blakus neizskatās lielāks par mušu. Taču Lemminkäinen komanda šeit neatrodas, lai aplūkotu lidmašīnas. Lemminkäinen strādā, lai nodrošinātu Helsinku lidostai jaunas iespējas, un mums visi lidaparāti ir vienādi neatkarīgi no to izmēra. „Mums šī projekta ietvaros ir būtiski, ka varam strādāt paralēli...

2017.08.01.

Precīza un ātra celtniecība

Mēs esam industriālā parka celtniecības ģenerāluzņēmējs Ķekavā, Latvijā.

Lasīt vairāk

Laba plānošana ir pusceļš uz panākumiem

Vairākiem būvuzņēmumiem noslēdzot alianses līgumu, jaunajā Hiukavāras [Hiukkavaara] dzīvojamajā rajonā Oulu tiek būvēts sabiedriskais centrs.

Lasīt vairāk

No naftas termināļa par dzīvojamo rajonu

Stokholmas bijušajā naftas terminālī "Södra Kajen" tiek likti pamati jaunam dzīvojamajam rajonam. Šajā projektā mēs strādājam gan uz sauszemes, gan jūrā.

Lasīt vairāk

Vara raktuves būve

Gallivares (Gällivare) pašvaldības teritorijā Zviedrijas ziemeļos mēs ļoti strauji būvējam drupināšanas rūpnīcu. Šis projekts ir nozīmīgs ieguldījums ieguves uzņēmumam, kā arī spēju apliecinājums mums.

Lasīt vairāk

Espo [Espoo] netrūkst spridzināmu iežu

Blominmeki [Blominmäki] pazemes notekūdeņu attīrīšanas stacija, kas atrodas Somijas pilsētā Espo, ir ierakuma projekts, kura apjoms pats par sevi veido atsevišķu kategoriju. Mūsu darbinieki no pieredzes zina, kā izrakt labu ūdeņu attīrīšanas staciju.

Lasīt vairāk

Objekts sāpošām acīm

Sosnovijborā [Sosnovy Bor], kas atrodas Krievijā, Ļeņingradas apgabalā, jau tiek īstenota jauna dzīvojamā kompleksa Rantala būvniecība, ko veic Lemminkäinen.

Lasīt vairāk

Automaģistrāle top lielā ātrumā

Šobrīd tiek būvēta automaģistrāle, kas savienos divas pilsētas pašā Dānijas rietumu galā, un darbu pabeigšanai noteiktais laiks ir ļoti īss. 39 kilometrus garajā posmā divdesmit divu kilometru izbūve uzticēta mūsu pieredzējušajai brigādei.

Lasīt vairāk

“Plaša telpa” lidostas paplašināšanai piešķir jaunu impulsu

Somijas lielākās - Helsinku - lidostas paplašināšanai nepieciešams tāds darbības modelis, kas ļauj saskaņoti sadarboties klientam un uzņēmējam. Projekts ilgs vairākus gadus, un katrs tā posms jāplāno, ievērojot aviācijas drošību.

Lasīt vairāk