Augšup

Tallinas lidostas renovācija mums sniedz lielisku iespēju.

Nu mēs esam sastapušies ar līdz šim lielāko uzdevumu Igaunijā: Tallinas lidostas kontrolējamās teritorijas remonta un paplašināšanas darbiem. Būvniecība jau tiek veikta, un līgums tiks izpildīts līdz 2017.gada novembrim. "Mēs projektu uzsākām aprīlī ar apakšuzņēmēju atlasi. Tagad maijā sākām faktisko darbu," saka valsts filiāles vadītājs Svens Pertenss [Sven Pertens]. Līgumā paredzēta gan projekta plānošana, gan izpilde, ieskaitot zemes darbus un asfaltēšanu, lietus ūdens novadīšanas sistēmu...

2016.08.16.

Helsinku olimpiskais stadions – izcili zemes darbi

Mēs veicam rakšanas darbus Helsinku olimpiskajā stadionā, lai nodrošinātu tā kā multifunkcionālas arēnas darbību.

Lasīt vairāk

Tiltu segumu izbūve Krievijā

Mēs esam renovējuši 220 tiltus Krievijā, izmantojot Lemmastix ūdensdrošo mastiku un Lemproof mastikas asfaltu. Mūsu pašu izstrādātie produkti, padziļinātās zināšanas un pieredze nodrošināja veiksmīgu projekta izpildi.

Lasīt vairāk

Augstumos

OP Finanšu grupas banku galvenā ēka Dienvidkarēlijā kļūs par jaunu Lapērantas [Lappeeranta] pilsētas pamanāmu ainavas daļu Somijā. Šis būvniecības projekts ir arī svarīga pilsētas tradicionāla kvartāla atjaunošanas daļa.

Lasīt vairāk

Būvlaukums nekurienē

Ainaviskajā Fjērlannē [Fjærland] Norvēģijas rietumos mēs savam klientam Småkraft būvējam hidroelektrostacijas, kurām nav piebraucamo ceļu. Piekļuve būvlaukumam tikai no jūras vai ar helikopteru rada īstu izaicinājumu.

Lasīt vairāk

Pie jūras dzīve mana

Ne tik sen Jetkesāri [Jätkäsaari] Helsinkos bija ostas teritorija. Šobrīd tā pārvēršas par augstceltņu kvartālu, ieskaitot Kompassi dzīvojamās ēkas.

Lasīt vairāk

Helsinkos tiek veidots jauns rajons

Helsinkos, Somijā tiek veidots jauns, košs rajons. Ņemot vērā saspringtos darba apstākļus, tā plānošanā un īstenošanā esam sadarbojušies ar saviem konkurentiem.

Lasīt vairāk

No birojiem par viesnīcu istabām

Auratalo Helsinkos, Somijā, ir ēka, kas tika pabeigta 1960. gadu sākumā. Tagad biroju ēku pārveido par modernu pilsētas viesnīcu.

Lasīt vairāk

Plašu uzmanību ieguvušais tunelis

Mēs veicam seguma izbūvi Nordhavnsvej tunelī, kas ievērojami atvieglos satiksmi transportlīdzekļu vadītājiem Kopenhāgenā, Dānijā. Šim projektam izvirzītās prasības ir ārkārtīgi augstas.

Lasīt vairāk