Pulcējušies pie viena galda

Mēs esam guvuši labu pieredzi, darbojoties alianses līguma ietvaros Kempelē [Kempele] Somijas ziemeļu daļā, kur paplašinām un atjaunojam valsts veselības aprūpes centru. Projekts tiks pabeigts nākamgad.

Kempeles veselības aprūpes centra paplašināšana tiks pabeigta 2016.gada rudenī. Pēc tam mēs pakāpeniski sāksim atjaunot centra veco daļu. Šis ir jauna veida projekts tādā nozīmē, ka ir balstīts uz plašu sadarbību: pasūtītājs vēlējās pieteikties alianses līguma noslēgšanai. Pašvaldība, projektētāji, projektu vadītāji un izpildītāji veido apvienotu organizāciju, kas ir atbildīga par projekta plānošanu un īstenošanu. Citiem vārdiem sakot, viņi kopīgi uzņemas riskus un dala peļņu. Saskaņā ar Rist...

2016.09.27.

Augšup

Tallinas lidostas renovācija mums sniedz lielisku iespēju.

Lasīt vairāk

Helsinku olimpiskais stadions – izcili zemes darbi

Mēs veicam rakšanas darbus Helsinku olimpiskajā stadionā, lai nodrošinātu tā kā multifunkcionālas arēnas darbību.

Lasīt vairāk

Tiltu segumu izbūve Krievijā

Mēs esam renovējuši 220 tiltus Krievijā, izmantojot Lemmastix ūdensdrošo mastiku un Lemproof mastikas asfaltu. Mūsu pašu izstrādātie produkti, padziļinātās zināšanas un pieredze nodrošināja veiksmīgu projekta izpildi.

Lasīt vairāk

Augstumos

OP Finanšu grupas banku galvenā ēka Dienvidkarēlijā kļūs par jaunu Lapērantas [Lappeeranta] pilsētas pamanāmu ainavas daļu Somijā. Šis būvniecības projekts ir arī svarīga pilsētas tradicionāla kvartāla atjaunošanas daļa.

Lasīt vairāk

Būvlaukums nekurienē

Ainaviskajā Fjērlannē [Fjærland] Norvēģijas rietumos mēs savam klientam Småkraft būvējam hidroelektrostacijas, kurām nav piebraucamo ceļu. Piekļuve būvlaukumam tikai no jūras vai ar helikopteru rada īstu izaicinājumu.

Lasīt vairāk

Pie jūras dzīve mana

Ne tik sen Jetkesāri [Jätkäsaari] Helsinkos bija ostas teritorija. Šobrīd tā pārvēršas par augstceltņu kvartālu, ieskaitot Kompassi dzīvojamās ēkas.

Lasīt vairāk

Helsinkos tiek veidots jauns rajons

Helsinkos, Somijā tiek veidots jauns, košs rajons. Ņemot vērā saspringtos darba apstākļus, tā plānošanā un īstenošanā esam sadarbojušies ar saviem konkurentiem.

Lasīt vairāk

No birojiem par viesnīcu istabām

Auratalo Helsinkos, Somijā, ir ēka, kas tika pabeigta 1960. gadu sākumā. Tagad biroju ēku pārveido par modernu pilsētas viesnīcu.

Lasīt vairāk