Cienījamo Lemminkäinen darbiniek!

Lai arī uzņēmuma nosaukums mainīsies, mūsu kompetence un darba kultūra saglabāsies, un mēs vienmēr būsim redzami sabiedrībā.

Aptuveni pirms trim gadiem es rakstīju Lemmy: „Mūsu veiksme ir balstīta uz mūsu kompetenci un prasmēm.” Arī šodien jaunajā uzņēmumā mūsu kompetencei un prasmēm ir izšķiroša nozīme. Lai arī Lemminkäinen nosaukums vairs netiks izmantots, mūsu pieredze paliks. Simtiem atzinīgu novērtējumu, kas mums sniegti, turpinās dzīvot, un mūsu darbs arī turpmāk būs redzams sabiedrībā, tāpat kā viss, ko gadu gaitā esam iemācījušies gadu gaitā mūsu projektu ietvaros. Līdz ar Lemminkäinen un YIT apvienošanos...

2017.12.05.

Meklējam profesionāļus

Plānotā Lemminkäinen un YIT apvienošanās šovasar bija nozīmīgi jaunumi gan Lemminkäinen darbiniekiem, gan būvniecības nozarei kopumā. Jaunajam uzņēmumam būs spēcīga finansiālā bāze un naudas plūsma, ko vēl vairāk veicinās vairāk nekā simt gadu pieredze būvniecībā. Šis uzņēmums kļūs par konkurētspējīgu spēlētāju Ziemeļeiropas tirgos.

Lasīt vairāk

Dinamiski risinājumi attīstībai

Hakatons ir funkcionāls veids, kā rast jaunas idejas jebkuram uzņēmējdarbības veidam. Tās ir inovāciju sacensības, kurās ar uzņēmumiem nesaistītas komandas tiek aicinātas meklēt risinājumus uzņēmumu piedāvātiem izaicinājumiem.

Lasīt vairāk

Panākumi pateicoties rūpīgai plānošanai un pārbaudēm

Rantatunneli ceļš Tamperē, Somijā, daudzos veidos mums bija unikāls projekts. Šis piecu gadu projekts tika pabeigts 2016.gada novembrī, kad tunelis tika atvērts satiksmei. Projektā bija iesaistīti aptuveni 190 mūsu profesionāļi, kā arī gandrīz 200 darbuzņēmēji.

Lasīt vairāk

Otrreizēji izmantots asfalts ir ekoloģiski un ekonomiski izdevīgs

Vai jūs zinājāt, ka asfalts ir 100% otrreizēji pārstrādājams produkts un ka Lemminkäinen ir pasaulē vadošais uzņēmums asfalta otrreizējās pārstrādes ziņā?

Lasīt vairāk

Labāks serviss īstajā vietā

Lemminkäinen būvniecības nozarē ir nozīmīgs pircējs. Mūsu kopējā atbildība ir nodrošināt, ka iegādājamies augstas kvalitātes izstrādājumus un pakalpojumus par vislabākajām cenām. Mūsu pirktspēja un pieņemtie lēmumi ietekmē kā mūsu apakšuzņēmējus, tā arī visas nozares attīstību.

Lasīt vairāk

Viens Lemminkäinen uzvar tirgū

Kopš 2015.gada beigām grupa, kas atbild par stratēģijas izstrādi Infra projektu biznesa segmentam, ir strādājusi pie kopēja darba plāna un darbības modeļa attīstības.

Lasīt vairāk

Palieciet uz mūsu viļņa!

Ko mēs saprotam ar ilgtspējīgu vai korporatīvu atbildību? Kādēļ katram Lemminkäinen darbiniekam jābūt ieinteresētam šajos jautājumos?

Lasīt vairāk

Mūsu vērtības vienmēr ir pamanāmas.

Lai gan tās var likties tikai kā tāls, abstrakts termins, mūsu vērtības vienmēr atspoguļojas mūsu uzvedībā gan darbā, gan brīvajā laikā.

Lasīt vairāk