Fredrik Sarvell

Reģionālais vadītājs, Infra projekti, Zviedrija

Man ir 38 gadi, un es nāku no Nyköping Dienvidzviedrijā. Man ir zinātnes maģistra grāds, un es absolvēju Karalisko tehnoloģiju institūtu Stokholmā civilās inženierijas un būvniecības vadības nozarē. Es strādāju kā Reģionālais vadītājs ar Infra projektiem centrālajā Zviedrijā. Darbu es uzsāku 2016. gada maijā. Mēs šobrīd īstenojam vairākus svarīgus projektus, tai skaitā rakšanas un ceļa seguma klāšanas darbus Ārlandas lidostā. Mēs veicam remontdarbus un nostiprinām veco piestātni pie Värtahamn...

2017.11.07.

Superzvaigzne: Tommi Pelkonen, tuneļu būves uzraudzītājs

Tommi Pelkonen, tuneļu būves uzraudzītājam metro būvvietā Espo, tuvu Helsinkiem, ir svarīga loma projektu veiksmīgas norises nodrošināšanā gan starptautiskā līmenī, gan ar pasūtītāju. Pēc viņa kolēģu teiktā Tommi darbs ir reti redzams publiski, bet viņš ir lielisks uzraudzītājs. Lasi vairāk par mūsu Superzvaigzni!

Lasīt vairāk

Vasaras darbs Lemminkäinen

Šovasar mēs atkal nodarbinājām vairākus studentus Somijā. Mēs apjautājām trīs no viņiem par viņu pieredzi ar Lemminkäinen. Joona, Hanna-Kaisa un Jesse strādāja vasaras darbos, kas atbilst viņu studiju nozarēm.

Lasīt vairāk

Seši jautājumi YIT prezidentam un vadītājam Kari Kauniskangas

YIT prezidents un vadītājs Kari Kauniskangas, kas atbildīgs par YIT un Lemminkäinen apvienošanos, sacīja, ka apvienošanās vērsta uz izaugsmi, kurā vadošā loma piešķirta mūsu darbiniekiem.

Lasīt vairāk

Komandas veidošana

Mūsu florbola komanda Krievijā sāka kā jauniņie un pateicoties brīvkartei, un noslēgumā kļuva par neapstrīdamu uzvarētāju.

Lasīt vairāk

Jani Himanens [Jani Himanen], Urbja operators infrastruktūras projektos

Kā apgalvo viņa kolēģi, Jani Himanens ir ļoti prasmīgs un čakls kolēģis, kurš labi saprotas ar citiem. Kolēģi saka, ka viņš ir ļoti talantīgs. Mēs nolēmām uzaicināt Jani uz sarunu, lai uzzinātu vairāk.

Lasīt vairāk

Zemes darbu eksperte

Anninu Peisu [Annina Peisa]reti var sastapt pie galda, jo viņa tur ir tikai tad, kad citādi nevar. Lai atbildētu par īpašajiem zemes darbiem, jābūt plašām zināšanām par pārvaldītajiem būvobjektiem.

Lasīt vairāk

Jani Ruti [Jani Ruti]

Namdaris, Ēku būvniecība, Somija

Lasīt vairāk

Likuma panti un bokss

Dmitrijs Korončiks [Dmitri Korontshik], mūsu galvenais Sanktpēterburgas jurists, ar boksu sāka nodarboties pirms aptuveni pieciem gadiem. Viņš dodas trenēties uz sporta zāli 4 - 5 reizes nedēļā.

Lasīt vairāk