Oglekļa “pēdas nospieduma” noteikšana

Projekta komanda, kas ir atbildīga par oglekļa “pēdas nospieduma” jeb oglekļa dioksīda emisiju aprēķināšanu mūsu asfalta ražošanas projektos, zina, kādas ir oglekļa dioksīda emisijas pat atsevišķām ražošanas partijām.

Daļa no komandas, kas Lemminkäinen nodarbojas ar oglekļa dioksīda emisiju ietekmes aprēķināšanu, strādā galvenajā birojā Salmisāri [ Salmisaari ], Helsinkos, savukārt pārējo darba vieta ir centrālajā laboratorijā Tūsulā [ Tuusula ], kas atrodas mazliet vairāk nekā divdesmit kilometrus no Helsinkiem. Viņi regulāri tiekas klātienē, lai apmainītos ar idejām. Šodien komanda tiekas Tūsulā. “Ir svarīgi saprast, kā mūsu darbība ietekmē apkārtējo vidi, lai mēs varētu vēl vairāk samazināt tās negatīvo...

2017.01.31.

Ivans Očeretainijs [Ivan Otsheretainiy]

Ceļu būves projektu direktors, Krievija

Lasīt vairāk

Traktoru vilkšanas sacensības

Kajs Ove Bē [Kai Ove Bøe] ir darbu vadītājs uzņēmuma Lemminkäinen Norvēģijas asfalta ražotnē Forusas [Forus] pilsētā, kā arī viens no labākajiem Norvēģijas pārstāvjiem lieljaudas dīzeļdzinēju auto sportā - traktoru vilkšanas sacensībās.

Lasīt vairāk

Ceļu būves karalienes

Līdz šim ceļu būves nozare bijusi pārpildīta ar darbiniekiem - vīriešiem, taču situācija drīz mainīsies. Norvēģijas pilsētā Tēnsbergā [Tønsberg] trešdaļa mūsu darbinieku ir sievietes.

Lasīt vairāk

Risku pārvaldība

Veiksmīga risku pārvaldība palīdz mums uzvarēt iepirkumos un uzlabo projektu īstenošanu.

Lasīt vairāk

Saules gaisma asfaltētājiem!

Kaijalēna Vesala [Kaijaleena Vesala] skatās laukā pa logu. Vai lietus mitēsies līdz deviņiem, kā solīja laika prognozē, vai arī būs jāmaina darba plāni?

Lasīt vairāk

Nilss Jērgens Nilsens [Niels Jørgen Nielsen]

2016.gada augustā Nilss būs pavadījis 40 gadus kopā ar Lemminkäinen.

Lasīt vairāk

Dalība konkursā ir māksla

Konkursu piedāvājumu komanda Tallinā pēdējā laikā ir labā formā, nodrošinot augsta līmeņa Tallinas lidostas atjaunošanas projektu.

Lasīt vairāk

Džons Lēfgrens [John Löfgren]

Džons strādā kā Kvalitātes, vides un darba vides vadītājs asfaltēšanas un minerālmateriālu ieguves segmentā Zviedrijā.

Lasīt vairāk