Jani Ruti [Jani Ruti]

Namdaris, Ēku būvniecība, Somija

Pastāstiet par sevi. Esmu dzimis Imatrā un patlaban dzīvoju Somijas dienvidaustrumos. Man ir 39 gadi, Lemminkäinen esmu nostrādājis jau 19 gadus, gandrīz pusi no dzīves. Darba ietvaros es reizi nedēļā apmeklēju reģiona pilsētas, tā kā daudz laika pavadu automašīnā. Brīvajā laikā es bieži atpūšos dabā, dodos medīt vai makšķerēt. Kādi ir jūsu darba pienākumi? Beidzamos četrus gadus strādāju pie garantijas laikā atklāto defektu novēršanas. Piemēram, veicu "pirmā gada" remontus mūsu uzņēmuma...

2017.05.23.

Likuma panti un bokss

Dmitrijs Korončiks [Dmitri Korontshik], mūsu galvenais Sanktpēterburgas jurists, ar boksu sāka nodarboties pirms aptuveni pieciem gadiem. Viņš dodas trenēties uz sporta zāli 4 - 5 reizes nedēļā.

Lasīt vairāk

Oglekļa “pēdas nospieduma” noteikšana

Projekta komanda, kas ir atbildīga par oglekļa “pēdas nospieduma” jeb oglekļa dioksīda emisiju aprēķināšanu mūsu asfalta ražošanas projektos, zina, kādas ir oglekļa dioksīda emisijas pat atsevišķām ražošanas partijām.

Lasīt vairāk

Hari Tolonens [Harri Tolonen]

Hari, kuram martā paliks 40 gadu, strādā tuneļu būvniecībā par torkretētāju (red. torkretēšana - betona izsmidzināšanas darbi). Ja viss notiks kā plānots, līdz nākamajam rudenim viņa darbavieta būs jaunā Blominmeki notekūdeņu attīrīšanas stacija Espo [Espoo], Somijā.

Lasīt vairāk

Ivans Očeretainijs [Ivan Otsheretainiy]

Ceļu būves projektu direktors, Krievija

Lasīt vairāk

Traktoru vilkšanas sacensības

Kajs Ove Bē [Kai Ove Bøe] ir darbu vadītājs uzņēmuma Lemminkäinen Norvēģijas asfalta ražotnē Forusas [Forus] pilsētā, kā arī viens no labākajiem Norvēģijas pārstāvjiem lieljaudas dīzeļdzinēju auto sportā - traktoru vilkšanas sacensībās.

Lasīt vairāk

Ceļu būves karalienes

Līdz šim ceļu būves nozare bijusi pārpildīta ar darbiniekiem - vīriešiem, taču situācija drīz mainīsies. Norvēģijas pilsētā Tēnsbergā [Tønsberg] trešdaļa mūsu darbinieku ir sievietes.

Lasīt vairāk

Risku pārvaldība

Veiksmīga risku pārvaldība palīdz mums uzvarēt iepirkumos un uzlabo projektu īstenošanu.

Lasīt vairāk

Saules gaisma asfaltētājiem!

Kaijalēna Vesala [Kaijaleena Vesala] skatās laukā pa logu. Vai lietus mitēsies līdz deviņiem, kā solīja laika prognozē, vai arī būs jāmaina darba plāni?

Lasīt vairāk