Vasaras darbs Lemminkäinen

Šovasar mēs atkal nodarbinājām vairākus studentus Somijā. Mēs apjautājām trīs no viņiem par viņu pieredzi ar Lemminkäinen. Joona, Hanna-Kaisa un Jesse strādāja vasaras darbos, kas atbilst viņu studiju nozarēm.

Joona Åström, v ecums 23 Darbs analītiskajā sfērā Infra projektu tehniskajā birojā Helsinkos “Esmu no Jyväskylä pilsētas un divus gadus studēju starptautiskajā programmā Aalto universitātē Mikkeli pilsētā Austrumsomijā. Rudenī es uzsākšu maģistra studijas uzņēmējdarbības analītikas jomā. Es pavadīju arī sešus mēnešus studentu apmaiņas programmā Yonsei universitātē Dienvidkorejā. Šajā darbā es nokļuvu, pateicoties absolventu pasākumam Aalto universitātē. Tur es iepazinos ar savu pašreizējo...

2017.10.10.

Seši jautājumi YIT prezidentam un vadītājam Kari Kauniskangas

YIT prezidents un vadītājs Kari Kauniskangas, kas atbildīgs par YIT un Lemminkäinen apvienošanos, sacīja, ka apvienošanās vērsta uz izaugsmi, kurā vadošā loma piešķirta mūsu darbiniekiem.

Lasīt vairāk

Komandas veidošana

Mūsu florbola komanda Krievijā sāka kā jauniņie un pateicoties brīvkartei, un noslēgumā kļuva par neapstrīdamu uzvarētāju.

Lasīt vairāk

Jani Himanens [Jani Himanen], Urbja operators infrastruktūras projektos

Kā apgalvo viņa kolēģi, Jani Himanens ir ļoti prasmīgs un čakls kolēģis, kurš labi saprotas ar citiem. Kolēģi saka, ka viņš ir ļoti talantīgs. Mēs nolēmām uzaicināt Jani uz sarunu, lai uzzinātu vairāk.

Lasīt vairāk

Zemes darbu eksperte

Anninu Peisu [Annina Peisa]reti var sastapt pie galda, jo viņa tur ir tikai tad, kad citādi nevar. Lai atbildētu par īpašajiem zemes darbiem, jābūt plašām zināšanām par pārvaldītajiem būvobjektiem.

Lasīt vairāk

Jani Ruti [Jani Ruti]

Namdaris, Ēku būvniecība, Somija

Lasīt vairāk

Likuma panti un bokss

Dmitrijs Korončiks [Dmitri Korontshik], mūsu galvenais Sanktpēterburgas jurists, ar boksu sāka nodarboties pirms aptuveni pieciem gadiem. Viņš dodas trenēties uz sporta zāli 4 - 5 reizes nedēļā.

Lasīt vairāk

Oglekļa “pēdas nospieduma” noteikšana

Projekta komanda, kas ir atbildīga par oglekļa “pēdas nospieduma” jeb oglekļa dioksīda emisiju aprēķināšanu mūsu asfalta ražošanas projektos, zina, kādas ir oglekļa dioksīda emisijas pat atsevišķām ražošanas partijām.

Lasīt vairāk

Hari Tolonens [Harri Tolonen]

Hari, kuram martā paliks 40 gadu, strādā tuneļu būvniecībā par torkretētāju (red. torkretēšana - betona izsmidzināšanas darbi). Ja viss notiks kā plānots, līdz nākamajam rudenim viņa darbavieta būs jaunā Blominmeki notekūdeņu attīrīšanas stacija Espo [Espoo], Somijā.

Lasīt vairāk