Dalība konkursā ir māksla

Konkursu piedāvājumu komanda Tallinā pēdējā laikā ir labā formā, nodrošinot augsta līmeņa Tallinas lidostas atjaunošanas projektu.

Labu pasūtījumu uzkrāšana un pietiekami daudz projektu sezonā ir svarīga prioritāte Markam Mihailenko [Mark Mihhailenko], Tallinas konkursu piedāvājumu komandas vadītājam. Pēc Marka vārdiem, Tallina ir tirgus, kurā cenai ir ļoti liela nozīme, tādēļ ir jāizpilda mājas darbs, lai gūtu panākumus konkursu sacensībās. "Kad tu aprēķini projekta tehnisko cenu un tev ir zināšanas un pieejams personāls, kas var paveikt pat sarežģītus projektus, tad rodas labas iespējas," viņš ir pārliecināts. Jātiecas...

2016.08.02.

Džons Lēfgrens [John Löfgren]

Džons strādā kā Kvalitātes, vides un darba vides vadītājs asfaltēšanas un minerālmateriālu ieguves segmentā Zviedrijā.

Lasīt vairāk

Nelaimes gadījumu ziņā nulle ir izcils rezultāts

Lemminkäinen Kuopio ēkas būvniecības laikā nav noticis neviens nelaimes gadījums.

Lasīt vairāk

Digitālo projektu komanda veido vienotu Lemminkäinen tiešsaistē

Grupas Komunikāciju un marketinga nodaļa apkalpo visas astoņas darbības valstis un tā ir arī atbildīga par Lemminkäinen kā biržas sarakstā iekļauta uzņēmuma informācijas izpaušanu. Nodaļa sastāv no divām komandām — Grupas komunikācijas komandas un Digitālās komunikācijas komandas. Digitālās komunikācijas komandā strādā četri darbinieki.

Lasīt vairāk

Drošības vēstnesis no Norvēģijas

Tomasa Holmsena [Thomas Holmsen] kaislība ir drošības jautājumi. Pirms trim gadiem viņš Lemminkäinen sāka strādāt kā atbildīgais par vidi saistītiem jautājumiem, bet pēc 18 mēnešiem viņš uzsāka darbu arī par darba drošības lietām.

Lasīt vairāk

Rokās vienmēr īstās kārtis

Tors Arne Feness [Tor Arne Fenes] ir laborants Lemminkäinen Norvēģijas filiālē, kā arī viens no labākajiem pokera spēlmaņiem valstī. Viņš varētu kļūt par profesionālu pokera spēlētāju, tomēr karjeras likmes liek uz aizraujošām dienām kopā ar kolēģiem Trumso [Tromsø].

Lasīt vairāk

Anne Agnvalla

Anne strādā par personāldaļas vadītāju Zviedrijā.

Lasīt vairāk

Spridzināšanas eksperts

Vienalga, vai jādarbojas ar desmitiem kilogramu dinamīta apdzīvotā vietā vai ar tūkstošiem kilogramu šķidro sprāgstvielu Lapzemes mežos, Juha Vītala (Juha Viitala) ir īstais vīrs, kam uzticēties - viņš vada spridzināšanas darbus visos Somijas būvlaukumos.

Lasīt vairāk

Ceļu būvniecība Krievijā

Asfaltbetona ražotne un ceļu būves laboratorija Sanktpēterburgā sniedz pakalpojumus ceļu būvniekiem, labiekārtošanas darbu veicējiem un loģistikas mezgliem. Sezonas laikā tā var nodrošināt nepārtrauktu ražošanu 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā.

Lasīt vairāk