Saules gaisma asfaltētājiem!

Kaijalēna Vesala [Kaijaleena Vesala] skatās laukā pa logu. Vai lietus mitēsies līdz deviņiem, kā solīja laika prognozē, vai arī būs jāmaina darba plāni?

Kaijalēna Vesala Vāsas [Vaasa] reģionālajā birojā Somijas rietumos strādā par būvdarbu vadītāju. Viņai kopā ar kolēģi Jeri Kalio [Jere Kallio] jāpārliecinās, ka piecu asfalta klājēju brigāžu darbs norit saskaņā ar plānu un grafiku. Vāsas reģionā mēs veicam darbus pēc valdības, pilsētu, pašvaldību, citu būvkompāniju un uzņēmumu, kā arī privātpersonu pasūtījuma. Būvbrigāde vienas dienas laikā var veikt darbus pat divdesmit dažādos būvobjektos. Dažreiz viņi asfaltē savrupmājas pagalmu, citkārt...

2016.10.11.

Nilss Jērgens Nilsens [Niels Jørgen Nielsen]

2016.gada augustā Nilss būs pavadījis 40 gadus kopā ar Lemminkäinen.

Lasīt vairāk

Dalība konkursā ir māksla

Konkursu piedāvājumu komanda Tallinā pēdējā laikā ir labā formā, nodrošinot augsta līmeņa Tallinas lidostas atjaunošanas projektu.

Lasīt vairāk

Džons Lēfgrens [John Löfgren]

Džons strādā kā Kvalitātes, vides un darba vides vadītājs asfaltēšanas un minerālmateriālu ieguves segmentā Zviedrijā.

Lasīt vairāk

Nelaimes gadījumu ziņā nulle ir izcils rezultāts

Lemminkäinen Kuopio ēkas būvniecības laikā nav noticis neviens nelaimes gadījums.

Lasīt vairāk

Digitālo projektu komanda veido vienotu Lemminkäinen tiešsaistē

Grupas Komunikāciju un marketinga nodaļa apkalpo visas astoņas darbības valstis un tā ir arī atbildīga par Lemminkäinen kā biržas sarakstā iekļauta uzņēmuma informācijas izpaušanu. Nodaļa sastāv no divām komandām — Grupas komunikācijas komandas un Digitālās komunikācijas komandas. Digitālās komunikācijas komandā strādā četri darbinieki.

Lasīt vairāk

Drošības vēstnesis no Norvēģijas

Tomasa Holmsena [Thomas Holmsen] kaislība ir drošības jautājumi. Pirms trim gadiem viņš Lemminkäinen sāka strādāt kā atbildīgais par vidi saistītiem jautājumiem, bet pēc 18 mēnešiem viņš uzsāka darbu arī par darba drošības lietām.

Lasīt vairāk

Rokās vienmēr īstās kārtis

Tors Arne Feness [Tor Arne Fenes] ir laborants Lemminkäinen Norvēģijas filiālē, kā arī viens no labākajiem pokera spēlmaņiem valstī. Viņš varētu kļūt par profesionālu pokera spēlētāju, tomēr karjeras likmes liek uz aizraujošām dienām kopā ar kolēģiem Trumso [Tromsø].

Lasīt vairāk

Anne Agnvalla

Anne strādā par personāldaļas vadītāju Zviedrijā.

Lasīt vairāk