Džons Lēfgrens [John Löfgren]

Džons strādā kā Kvalitātes, vides un darba vides vadītājs asfaltēšanas un minerālmateriālu ieguves segmentā Zviedrijā.

Es esmu no Ūmeo [Umeå] un nāku no uzņēmēju ģimenes. Es studēju inženierzinātnes un sāku savu karjeru kā būvdarbu vadītājs, līdz mani gandrīz pirms 25 gadiem uzaicināja strādāt ar ražošanas kvalitātes, vides un darba vides jautājumiem un izaicinājumiem. Sāku strādāt Lemminkäinen 2014.gada rudenī. Mani darba pienākumi ietver visu, sākot no formām, sistēmām, IT rutīnas un apmācību CE marķējumam, beidzot ar sertifikāciju un auditiem. Papildus asfaltēšanas un minerālmateriālu ieguves sfērai es...

2016.04.27.

Nelaimes gadījumu ziņā nulle ir izcils rezultāts

Lemminkäinen Kuopio ēkas būvniecības laikā nav noticis neviens nelaimes gadījums.

Lasīt vairāk

Digitālo projektu komanda veido vienotu Lemminkäinen tiešsaistē

Grupas Komunikāciju un marketinga nodaļa apkalpo visas astoņas darbības valstis un tā ir arī atbildīga par Lemminkäinen kā biržas sarakstā iekļauta uzņēmuma informācijas izpaušanu. Nodaļa sastāv no divām komandām — Grupas komunikācijas komandas un Digitālās komunikācijas komandas. Digitālās komunikācijas komandā strādā četri darbinieki.

Lasīt vairāk

Drošības vēstnesis no Norvēģijas

Tomasa Holmsena [Thomas Holmsen] kaislība ir drošības jautājumi. Pirms trim gadiem viņš Lemminkäinen sāka strādāt kā atbildīgais par vidi saistītiem jautājumiem, bet pēc 18 mēnešiem viņš uzsāka darbu arī par darba drošības lietām.

Lasīt vairāk

Rokās vienmēr īstās kārtis

Tors Arne Feness [Tor Arne Fenes] ir laborants Lemminkäinen Norvēģijas filiālē, kā arī viens no labākajiem pokera spēlmaņiem valstī. Viņš varētu kļūt par profesionālu pokera spēlētāju, tomēr karjeras likmes liek uz aizraujošām dienām kopā ar kolēģiem Trumso [Tromsø].

Lasīt vairāk

Anne Agnvalla

Anne strādā par personāldaļas vadītāju Zviedrijā.

Lasīt vairāk

Spridzināšanas eksperts

Vienalga, vai jādarbojas ar desmitiem kilogramu dinamīta apdzīvotā vietā vai ar tūkstošiem kilogramu šķidro sprāgstvielu Lapzemes mežos, Juha Vītala (Juha Viitala) ir īstais vīrs, kam uzticēties - viņš vada spridzināšanas darbus visos Somijas būvlaukumos.

Lasīt vairāk

Ceļu būvniecība Krievijā

Asfaltbetona ražotne un ceļu būves laboratorija Sanktpēterburgā sniedz pakalpojumus ceļu būvniekiem, labiekārtošanas darbu veicējiem un loģistikas mezgliem. Sezonas laikā tā var nodrošināt nepārtrauktu ražošanu 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā.

Lasīt vairāk

Karina Tommika (Karina Tommik)

Vasaras prakse betonēšanas darbos, Tallinā.

Lasīt vairāk