Jani Himanens [Jani Himanen], Urbja operators infrastruktūras projektos

Kā apgalvo viņa kolēģi, Jani Himanens ir ļoti prasmīgs un čakls kolēģis, kurš labi saprotas ar citiem. Kolēģi saka, ka viņš ir ļoti talantīgs. Mēs nolēmām uzaicināt Jani uz sarunu, lai uzzinātu vairāk.

Pastāstiet par sevi. Es esmu strādnieks no Mantiharju [ Mäntyharju ] Austrumsomijā. Es veicu dažādus būvniecības darbus. Es strādāju ar Lemminkäinen urbi, un man ir pašam savs ekskavators. Brīvajā laikā nodarbojos ar rallijkrosu. Man patīk konstruēt un remontēt motorus. Arī mašīnu motorus, ja man ir tāda iespēja. Man ir divas mazas meitas un sieva. Man ir patiešām paveicies, ka viņa izprot mana darba specifiku. Man ļoti patīk mana darba dažādība. Pēc profesijas esmu elektriķis. Kāda, Jūsuprāt...

2017.08.01.

Zemes darbu eksperte

Anninu Peisu [Annina Peisa]reti var sastapt pie galda, jo viņa tur ir tikai tad, kad citādi nevar. Lai atbildētu par īpašajiem zemes darbiem, jābūt plašām zināšanām par pārvaldītajiem būvobjektiem.

Lasīt vairāk

Jani Ruti [Jani Ruti]

Namdaris, Ēku būvniecība, Somija

Lasīt vairāk

Likuma panti un bokss

Dmitrijs Korončiks [Dmitri Korontshik], mūsu galvenais Sanktpēterburgas jurists, ar boksu sāka nodarboties pirms aptuveni pieciem gadiem. Viņš dodas trenēties uz sporta zāli 4 - 5 reizes nedēļā.

Lasīt vairāk

Oglekļa “pēdas nospieduma” noteikšana

Projekta komanda, kas ir atbildīga par oglekļa “pēdas nospieduma” jeb oglekļa dioksīda emisiju aprēķināšanu mūsu asfalta ražošanas projektos, zina, kādas ir oglekļa dioksīda emisijas pat atsevišķām ražošanas partijām.

Lasīt vairāk

Hari Tolonens [Harri Tolonen]

Hari, kuram martā paliks 40 gadu, strādā tuneļu būvniecībā par torkretētāju (red. torkretēšana - betona izsmidzināšanas darbi). Ja viss notiks kā plānots, līdz nākamajam rudenim viņa darbavieta būs jaunā Blominmeki notekūdeņu attīrīšanas stacija Espo [Espoo], Somijā.

Lasīt vairāk

Ivans Očeretainijs [Ivan Otsheretainiy]

Ceļu būves projektu direktors, Krievija

Lasīt vairāk

Traktoru vilkšanas sacensības

Kajs Ove Bē [Kai Ove Bøe] ir darbu vadītājs uzņēmuma Lemminkäinen Norvēģijas asfalta ražotnē Forusas [Forus] pilsētā, kā arī viens no labākajiem Norvēģijas pārstāvjiem lieljaudas dīzeļdzinēju auto sportā - traktoru vilkšanas sacensībās.

Lasīt vairāk

Ceļu būves karalienes

Līdz šim ceļu būves nozare bijusi pārpildīta ar darbiniekiem - vīriešiem, taču situācija drīz mainīsies. Norvēģijas pilsētā Tēnsbergā [Tønsberg] trešdaļa mūsu darbinieku ir sievietes.

Lasīt vairāk