Ceļu būves karalienes

Līdz šim ceļu būves nozare bijusi pārpildīta ar darbiniekiem - vīriešiem, taču situācija drīz mainīsies. Norvēģijas pilsētā Tēnsbergā [Tønsberg] trešdaļa mūsu darbinieku ir sievietes.

"Ceļu būves jomā strādāju jau 30 gadus," stāsta Nina Ulmana [Nina Ullmann], darbu vadītāja un viena no mūsu pieredzējušākajām darbiniecēm Norvēģijā. "Man patīk strādāt ārā, dažādās vietās un iepazīties ar jauniem cilvēkiem", teic Nina. Eli Auglenda [Eli Auglend] daudzus gadus strādā par tehnikas operatori, savukārt Ina Karolīne Heleberga [Ina Karoline Helleberg] un Katrīne Henriksena [Katrine Henriksen] ceļu būvē ir salīdzinoši nesen. 2016.gadā Ingvilda Skjaufa [Ingvild Skjauff] sāka darbu kā...

2016.12.06.

Risku pārvaldība

Veiksmīga risku pārvaldība palīdz mums uzvarēt iepirkumos un uzlabo projektu īstenošanu.

Lasīt vairāk

Saules gaisma asfaltētājiem!

Kaijalēna Vesala [Kaijaleena Vesala] skatās laukā pa logu. Vai lietus mitēsies līdz deviņiem, kā solīja laika prognozē, vai arī būs jāmaina darba plāni?

Lasīt vairāk

Nilss Jērgens Nilsens [Niels Jørgen Nielsen]

2016.gada augustā Nilss būs pavadījis 40 gadus kopā ar Lemminkäinen.

Lasīt vairāk

Dalība konkursā ir māksla

Konkursu piedāvājumu komanda Tallinā pēdējā laikā ir labā formā, nodrošinot augsta līmeņa Tallinas lidostas atjaunošanas projektu.

Lasīt vairāk

Džons Lēfgrens [John Löfgren]

Džons strādā kā Kvalitātes, vides un darba vides vadītājs asfaltēšanas un minerālmateriālu ieguves segmentā Zviedrijā.

Lasīt vairāk

Nelaimes gadījumu ziņā nulle ir izcils rezultāts

Lemminkäinen Kuopio ēkas būvniecības laikā nav noticis neviens nelaimes gadījums.

Lasīt vairāk

Digitālo projektu komanda veido vienotu Lemminkäinen tiešsaistē

Grupas Komunikāciju un marketinga nodaļa apkalpo visas astoņas darbības valstis un tā ir arī atbildīga par Lemminkäinen kā biržas sarakstā iekļauta uzņēmuma informācijas izpaušanu. Nodaļa sastāv no divām komandām — Grupas komunikācijas komandas un Digitālās komunikācijas komandas. Digitālās komunikācijas komandā strādā četri darbinieki.

Lasīt vairāk

Drošības vēstnesis no Norvēģijas

Tomasa Holmsena [Thomas Holmsen] kaislība ir drošības jautājumi. Pirms trim gadiem viņš Lemminkäinen sāka strādāt kā atbildīgais par vidi saistītiem jautājumiem, bet pēc 18 mēnešiem viņš uzsāka darbu arī par darba drošības lietām.

Lasīt vairāk