Traktoru vilkšanas sacensības

Kajs Ove Bē [Kai Ove Bøe] ir darbu vadītājs uzņēmuma Lemminkäinen Norvēģijas asfalta ražotnē Forusas [Forus] pilsētā, kā arī viens no labākajiem Norvēģijas pārstāvjiem lieljaudas dīzeļdzinēju auto sportā - traktoru vilkšanas sacensībās.

Traktoru vilkšana ir autosporta sacensības, kurās pa trasi pēc iespējas tālāk jāaizvelk ar smagumu piekrautas kamanas. ”Sacensību klasē, kurā piedalos, ir 70 metrus gara trase. Ja izdodas piekrautās kamanas ar traktoru aizvilkt līdz trases beigām, tiek uzskatīts, ka dalībnieks kamanas aizvilcis līdz galam un tiek pasludināts par uzvarētāju. Taču, ja kamanas līdz galam izdodas aizvilkt vairākiem dalībniekiem, mēs vēlreiz velkam jau smagākas kamanas, un šādas sacensības pazīstamas kā atraušana ...

2016.12.20.

Ceļu būves karalienes

Līdz šim ceļu būves nozare bijusi pārpildīta ar darbiniekiem - vīriešiem, taču situācija drīz mainīsies. Norvēģijas pilsētā Tēnsbergā [Tønsberg] trešdaļa mūsu darbinieku ir sievietes.

Lasīt vairāk

Risku pārvaldība

Veiksmīga risku pārvaldība palīdz mums uzvarēt iepirkumos un uzlabo projektu īstenošanu.

Lasīt vairāk

Saules gaisma asfaltētājiem!

Kaijalēna Vesala [Kaijaleena Vesala] skatās laukā pa logu. Vai lietus mitēsies līdz deviņiem, kā solīja laika prognozē, vai arī būs jāmaina darba plāni?

Lasīt vairāk

Nilss Jērgens Nilsens [Niels Jørgen Nielsen]

2016.gada augustā Nilss būs pavadījis 40 gadus kopā ar Lemminkäinen.

Lasīt vairāk

Dalība konkursā ir māksla

Konkursu piedāvājumu komanda Tallinā pēdējā laikā ir labā formā, nodrošinot augsta līmeņa Tallinas lidostas atjaunošanas projektu.

Lasīt vairāk

Džons Lēfgrens [John Löfgren]

Džons strādā kā Kvalitātes, vides un darba vides vadītājs asfaltēšanas un minerālmateriālu ieguves segmentā Zviedrijā.

Lasīt vairāk

Nelaimes gadījumu ziņā nulle ir izcils rezultāts

Lemminkäinen Kuopio ēkas būvniecības laikā nav noticis neviens nelaimes gadījums.

Lasīt vairāk

Digitālo projektu komanda veido vienotu Lemminkäinen tiešsaistē

Grupas Komunikāciju un marketinga nodaļa apkalpo visas astoņas darbības valstis un tā ir arī atbildīga par Lemminkäinen kā biržas sarakstā iekļauta uzņēmuma informācijas izpaušanu. Nodaļa sastāv no divām komandām — Grupas komunikācijas komandas un Digitālās komunikācijas komandas. Digitālās komunikācijas komandā strādā četri darbinieki.

Lasīt vairāk