Komandas gars uz ledus

Februārī Helsinku Ledus hallē Somijas būvniecības uzņēmumu hokeja komandas sacentās par “Cramo Hockey Cup” kausu.

Lemminkäinen jau vairāk kā septiņus gadus ir sava hokeja komanda. „Šobrīd mums kopskaitā ir aptuveni 30 vīri, un tiek laipni gaidīti arī jauni spēlētāji," stāsta komandas kapteinis un izveidotājs Juha Lostarinens [Juha Luostarinen].

Komanda trenējas reizi nedēļā. „Attiecībā uz jaunpienācējiem mūsu vienīgā prasība ir – savs hokeja ekipējums."

Lemminkäinen hokeja komandas dalībnieki Somijā pārstāv dažādas nozares un strādā dažādus darbus. Lielākajai daļai hokejā ir pieredze, bet daži spēlēt sākuši tikai nesen.

„Komandā mēs visi esam vienlīdzīgi, mums ir viegli runāt par visu, pat par darbu. Darbinieku grupas ar kopīgu vaļasprieku darba devējam ir vērtīgas, jo to dalībnieki komandas garu ienes arī ikdienas darbā," stāsta Juha.

Komandas galvenie mērķi ir trenēties un gūt prieku, taču katru spēli viņi uztver nopietni. Kausa izcīņas pirmo spēli viņi zaudēja ar 4-0, taču pēc tās atgriezās spēcīgāki un uzvarēja, kā visās pārējās spēlēs, tā arī visā turnīrā. Balvu pasniedza NHL leģenda Esa Tikanens [Esa Tikkanen]. Pats labākais, ka spēlējot komandā, var gūt pilnu emociju gammu.

Informējiet mūs par iedvesmojošu darbinieku grupu ar kopīgu vaļasprieku. Labas idejas ir tā vērtas, lai ar tām dalītos!

Teksts: Johanna Pāsikanga-Tella [Johanna Paasikangas-Tella]
Foto: Tomi Nuotsalo [Tomi Nuotsalo]

Paraksts

Visi par vienu. Pa kreisi (aizmugurē) no Lemminkäinen komandas, Tero Lehmuskoskis [Tero Lehmuskoski], Toniks Laine [Toni Laine], Juha Lostarinens [Juha Luostarinen], Mikaels Forstens [Mikael Forstén] un Anti Kokonens [Antti Kokkonen].

Padariet treniņu par daļu no dzīves

Izmēģiniet regulārus treniņus un jaunus sporta veidus. Jūs jutīsieties labi un labāk gulēsiet, jums būs vairāk enerģijas darbam un spēlei. Pavisam 2 stundas un 30 minūtes ātras sportošanas vai stunda un 15 minūtes ilgs smags treniņš nedēļā uzlabos jūsu izturību.

2015.03.20.

Tas patīk 17 cilvēkiem