Kopīgs mērķis

Ekonomikas kritums Krievijā palielinājis mājokļu pārdošanas apjomus. Pārdošanas rādītāji sasnieguši augstāko punktu kopš 2014. gada.

„Cilvēki iegulda līdzekļus īpašumos, lai arī pagājušogad komforta klases dzīvokļu cenas palielinājušās par aptuveni 14 - 15 procentiem," stāsta pārdošanas vadītāja Marina Silantjeva.

Uzticamība ir Krievijā visvieglāk pārdodamā prece. Lemminkäinen būvē labāk un ātrāk nekā tā Krievijas konkurenti. 2014. gadā Lemminkäinen Krievijā pārdeva 520 dzīvokļus.

Mājokļu pārdošanu Krievijā veicina arī enerģiska pārdošanas komanda, kurā strādā 13 cilvēki.

„Mūsu komandas locekļi saprot, ka papildus viņu personīgajiem mērķiem mums jāsasniedz arī savs kopīgais ikmēneša mērķis. Mums vienmēr ir izdevies to sasniegt, un tas mūs vieno un motivē."

„Mūsu mērķis ir labs, profesionāls apkalpošanas līmenis. Somijas apkalpošanas prakses pielietojums dzīvokļu pārdošanā paaugstina efektivitāti," stāsta Iļja Belousovs, kurš kā eksperts strādā pārdošanas nodaļā.

„Kolēģi viens ar otru draudzīgi konkurē. Mēs viens otram palīdzam ar padomiem. Pircēju iespējams atrast jebkuram dzīvoklim, bet Lemminkäinen dzīvokļi atšķiras ar savu augsto kvalitāti un atšķirīgo dizainu," stāsta Artjoms Petuhovs, kurš arī strādā par pārdošanas ekspertu.

Teksts: Santeri Pakanens [Santeri Pakkanen]
Foto: Maria Morina

Team

Elena Arzamazova,Grigoriy Terentev, Aleksandra Felkner, Artem Petukhov, Irina Nemkova, Ilia Belousov, Evgeniy Lukyanchikov, Diana Zorina, Anna Ivanova, Natalia Ivanova, Marina Silantyeva.

Apdare jebkurai gaumei

Krievijā lielākā daļa dzīvokļu tiek pārdoti bez gala apdares. Pieejami divi apdares līmeņi: baltā un pilnā. Ja nepieciešams, virsmu apdari no Lemminkäinen var iegādāties kā papildu pakalpojumu. Parasti jaunie īpašnieki apdari pabeidz gada laikā. Daudzi klienti nāk no naftas ieguves teritorijām Sibīrijā un Urālos, kur algu līmenis ir augsts. Aptuveni 70 procenti klientu dzīvokļus iegādājas par saviem līdzekļiem.

2015.04.06.

Tas patīk 14 cilvēkiem