Roberts Blumbergs [Robert Blumberg]

Viceprezidents, Ceļu būvniecības segmenta vadītājs, Lemminkäinen Helsinki, Somija

Esmu ienācējs no Somijas pilsētas Turku. Piedzimu tur pirms 40 gadiem un nejutu vajadzību doties prom. Vasaras darbs Vācijā un diplomdarbs Kajāni [Kajaani], Somijā, pilnībā izmainīja manu attieksmi – dzīve notiek arī ārpus Turku. Tomēr pēc tam, kad pabeidzu studijas un ieguvu maģistra grādu inženierzinātnēs "Åbo Akademi" universitātē, darbs mani aizveda uz dažādām pasaules vietām. Četrus gadus dzīvojām Ķīnā, bet pagājušogad lielāko daļu laika es pavadīju Vācijā. Mums ar sievu ir četri bērni un mazs sunītis. Drīz viņi kopā ar mani pārcelsies no Turku uz Espo, kur dzimusi mana sieva.

Lemminkäinen es strādāju par Ceļu būvniecības segmenta vadītāju. Uzņēmumam pievienojos gada sākumā, un man joprojām ir daudz, ko mācīties. Esmu atbildīgs par lielāko daļu Lemminkäinen starptautiskā segmenta, konkrēti – par Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm.

Vislabākais manā darbā ir tikšanās ar pieredzējušiem profesionāļiem dažādās valstīs. Jūtos gaidīts, lai arī nāku no citas nozares.

Ja jebkas būtu iespējams, es visiem uzņēmumā Lemminkäinen liktu runāt vienā valodā. Viena kopīga valoda palīdz daudz vieglāk vadīt lietas. Aizvadītā gada laikā savā segmentā esam sasnieguši labus rezultātus. Tomēr uzskatu, ka mums joprojām ir iespējams veikt daudz uzlabojumus.

Ko es vēlētos pajautāt kolēģim: Ko tu tagad dari savādāk kā iepriekš un kā tas palīdzējis attīstīties?

Nākamais Lemminkäinen komandas dalībnieks šajā rubrikā atbildēs uz jautājumiem un uzdos jautājumu citam kolēģim.

Teksts: Johanna Pāsikanga-Tella [Johanna Paasikangas-Tella]
Foto: Tomi Nuotsalo [Tomi Nuotsalo]

2015.03.23.

Tas patīk 13 cilvēkiem