Tania Jarrett

Viceprezidente, Cilvēkresursu departamenta vadītāja, Lemminkäinen Helsinki, Somija

Es piedzimu Lapenrantā [Lappeenranta] un jaunību pavadīju Jivaskilā [Jyväskylä]. Šobrīd dzīvoju Helsinkos un Tamperē kopā ar bērniem, kuri jau ir pieauguši. Mans tēvs ir anglis, un mana karjera ir bijusi ļoti starptautiska, tādēļ drīzāk jūtos kā eiropiete, nevis piederīga kādai konkrētai vietai.

Lemminkäinen es strādāju par Cilvēkresursu departamenta vadītāju. Mans darbs ir saskatīt kopainu, raugoties uz visām nozarēm. Lai arī mēs strādājam vairākās valstīs, mums nepieciešama kopēja, atbilstoša un efektīva prakse, piemēram, atalgojuma jomā. Mans mērķis ir arī palīdzēt cilvēkiem apmainīties ar labās prakses pieredzi grupas ietvaros, lai mēs to kopā varētu attīstīt. Esmu dedzīga cilvēku iedvesmotāja, un tādēļ dažreiz izceļas karstas diskusijas. Man patīk darbs ar cilvēkiem. Brīvajā laikā man patīk pavadīt laiku, kopā ar draugiem gatavojot. Dažreiz man nepieciešams uzlādēt baterijas, dodoties skrējienā vienatnē.

Vislabākais manā darbā ir, kad diskusijas laikā varu kādu iedvesmot un likt izlauzties no uzliktajiem domāšanas rāmjiem.

Ja jebkas būtu iespējams, es vēlētos cilvēkiem sniegt spējas katru rītu saskatīt kā iespēju. Mēs varētu pamosties, ticot, ka spējam kaut ko mainīt.

Roberts Blumbergs man jautāja, ko es tagad daru savādāk nekā iepriekš un kā tas palīdzējis attīstīties. Esmu iekļāvusi attīstības politikā visu to valstu Cilvēkresursu departamentus, kurās mēs strādājam. Mums vēl ir daudz darāmā, bet es jau zinu, ka kopā spēsim izveidot efektīvu un sekmīgu praksi.

Ko es vēlētos pajautāt kolēģim: Kas tev darbā dod enerģiju?

Iepazīsties ar mūsu iepriekšējo intervējamo
Robert Blumberg

Nākamais Lemminkäinen komandas dalībnieks šajā rubrikā atbildēs uz jautājumiem un uzdos jautājumu citam kolēģim.

2015.05.04.

Tas patīk 28 cilvēkiem