Darbs mērķu sasniegšanai

Mēs stratēģijas īstenošanā izmantojam jaunu pieeju. Pavasarī organizētajās darba grupās mēs nospraudām kursu jaunā virzienā.

Darba grupās piedalījās vadības komandas no dalībvalstīm un darbības segmentiem, kurās veicam darbību, kā arī citi darbinieki, kuriem ir būtiska loma stratēģijas īstenošanā. "Mēs pārrunājām, ko vajadzētu mainīt un kā, un kuriem cilvēkiem būtu jāiesiastās īstenošanā. Pielāgotā stratēģija ievērojami atšķiras no iepriekšējās, kas vairāk bija izdzīvošanas stratēģija ar uzsvaru uz finanšu aspektiem. Tagad, kad varam jau uzelpot, mums nepieciešams skaidrs virziens," saka Markus Reijonens [Marcus...

2016.08.16.

Drošība sākas ar mani

Uzmanības pievēršana detaļām nozīmē drošu dienu darbā. Vienmēr pietiek laika, lai pienācīgi uzvilktu individuālos aizsardzības līdzekļus. Parūpējies arī par kolēģiem. Jautā, ja kaut kas nav skaidrs.

Lasīt vairāk

Jaunas mājas: no ierakumiem līdz dzīvokļu mājai

Vecā pasta ēka ir nojaukta un Kāpilā [Käpylä] rajonā, Helsinkos tiek būvēta Posteljooni daudzdzīvokļu ēka. Darbs būvlaukumā aptver visas mūsu kompetences. Darbā iesaistīta visa piegādātāju ķēde, izmantojot WebHome tiešsaistes pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Pilnā gaitā uz priekšu!

Ceļu būvniecības segmentā liek lielas, bet reālistiskas cerības uz jauno stratēģiju.

Lasīt vairāk

Laba uzņēmējdarbības prakse

Mūsu darbs pilnībā notiek saskaņā ar Lemminkäinen’s Rīcības kodeksu. Mūsu atbilstības politikā norādīts, ko mūsu Rīcības kodekss nozīmē ikdienas darbā.

Lasīt vairāk

Ļauj savam dzinējam atpūsties!

Veselais saprāts ir mērojis garu ceļu, lai samazinātu iekārtu nevajadzīgu izmantošanu. Pārstāj dīkstāves - tām ir ietekme uz finansēm un apkārtējo vidi.

Lasīt vairāk

Drošības jautājumi

Drīz sāksies ceļu būvniecības sezona. Atcerieties laikus pārbaudīt, vai jūsu aprīkojums ir gatavs aizņemtajai sezonai.

Lasīt vairāk

Jaunās mājas — ”Posteljooni” ievācas jaunie iedzīvotāji

Mēs Käpylä, unikālā Helsinku rajonā, ceļam jaunas daudzdzīvokļu ēkas. Šobrīd tie tiek pārdoti. Kaisu un Ronalds Šneici [Ronald Sneitz]izvēlēlējās 80 kvadrātmetrus plašu mājokli “Posteljooni” pēdējā stāvā.

Lasīt vairāk

Koncentrēšanās uz mūsu stiprajām pusēm

Jaunajā ceļu būvniecības segmenta stratēģijā iekļautas trīs iniciatīvas: cilvēki pirmajā vietā, darbības modeļa maiņa un izaugsmes platforma. Darbības modeļa maiņas iniciatīva sākotnēji tiks ieviesta Somijā. Mēs Ceļu būvniecības segmenta vadītājam Robertam Blumbergam [Robi Blumberg], tehniskā biroja iekārtu pārvaldītājam Polam Frīdriham [Poul Friedrich] un būvdarbu vadītājam Marko Vendelinam [Marko Wendelin].

Lasīt vairāk