Pazīsti sevi, saproti citus

Labs vadītājs ir lielisks ieguvums. Mēs vēlamies palīdzēt ikvienam mūsu vadītājam kļūt vēl labākam savā darbā. Mūsu pavasara apmācības deva viņiem iespēju uzzināt vairāk par sevi un strādāt ar citiem.

„Apmācības palīdzēja man veidot skaidrāku izpratni par savām stiprajām pusēm,” sacīja Mia Havukainena [ Miia Havukainen ] , iepirkumu inženiere ēku celtniecības nodaļā Somijā. Mia piedalījās apmācību kursā, ko šajā pavasarī organizēja Lemminkäinen Somijas vadītāji. Apmācību kurss sākās ar pašnovērtējumu un beidzās ar atsauksmēm no pieciem kolēģiem. Stefans Malms [ Stefan Malm ], infrastruktūras projektu vadītājs, arī piedalījās šajā kursā. Viņš sacīja, ka šis kurss viņam sniedza lielāku...

2017.09.12.

Digitāls ieskats jūsu jaunajā mājoklī

Mēs piedāvājam jaunas metodes un pakalpojumus, kas ļaus mūsu klientiem, dzīvojamo telpu īpašniekiem, labāk saprast, kā izskatīsies viņu nākotnes mājoklis.

Lasīt vairāk

Jaunas mājas: gaiša un plaša mājvieta Posteljoni

Kaisu un Ronalds Sneici [Kaisu un Ronald Sneitz] apmeklē savu topošo mājokli Posteljoni [Posteljooni] dzīvojamās mājas piektajā stāvā Helsinkos, Somijā.

Lasīt vairāk

Viss mūsu paveiktais rada vērtību mūsu ieinteresētajām pusēm

Lemminkäinen būvē mājas, komercīpašumus, autoceļus un dažādus infrastruktūras risinājumus kā virs, tā zem zemes. Tam nepieciešams darbs, izejmateriāli, energoresursi un ūdens.

Lasīt vairāk

Redzēt kopainu

Lean Six Sigma palīdzēja mums sasniegt ievērojamus ietaupījumus Sanktpēterburgas rietumu ātrgaitas šosejas būvniecībā.

Lasīt vairāk

Atklāta un ātra komunikācija būvobjektā

Komunikācijas svarīgums būvprojekta gaitā kļuva acīmredzams Rantaveile [Rantaväylä] tuneļa projektā Tamperē. Somijā garākais autoceļa tunelis, kas atrodas pilsētas centrā, tika uzbūvēts alianses ietvaros, kurā mēs bijām galvenais uzņēmējs.

Lasīt vairāk

Graujoši efektīvs darbs

Runājot par minerālo materiālu apstrādi, daudzi darbi, gadiem ejot, kļuvuši izsmalcinātāki. Taču dažreiz rodas iemesls visu pārdomāt.

Lasīt vairāk

Mūsu būvēts

Mēs būvējam mājokļus vairākos Somijas pilsētu izaugsmes centros. Būvuzraugs Tuija Ingberga [Tuija Ingberg] un projekta inženiere Emi Olikainena [Emmi Ollikainen] uzskata, ka viņu darbs ir ikdienišķs, taču svarīgs.

Lasīt vairāk

Ir jauki doties uz skolu, kas būvēta no koka

Pudasjervi [Pudasjärvi] pilsētā Somijas ziemeļos mēs esam no koka uzbūvējuši skolas pilsētiņu. Augustā atvērto skolu slavē gan skolēni, gan skolotāji.

Lasīt vairāk