Automatizētā asfalta ražošana

No Tūsulas [Tuusula]asfalta ražotnes torņa paveras plašs skats pār Helsinku starptautisko lidostu un Helsinku metropoles teritoriju Somijā. Bet lielākā ražošanas korpusa Ziemeļvalstīs darbības platība sniedzas daudz tālāk, nekā ir iespējams redzēt ar acīm.

Kad ir pietiekoši karsts, pat akmens sāk svīst. To var novērot Sammonmäki asfalta ražotnē Tūsulā [Tuusula]  netālu no Helsinkiem, kur dažādu kategoriju minerālie materiāli tiek pārvērsti desmitiem dažādos asfaltu veidos karsēšanas cilindros un maisītājos. Papildu ražotnes strādā pie butimena īpašībām dažādiem lietotājiem. “Protams, tas prasa enerģiju. Šeit esošais aprīkojums var apsildīt pusi no Helsinkiem,” saka Kimmo Karjala , ražošanas vadītājs, un atver masīvo dabasgāzes degļa lūku 42...

2017.12.05.

Infra projekti izstrādā jaunus pārdošanas rīkus

Jaunais darbības modelis Infra projektiem integrē darbības segmenta ietvaros pāri valsts robežām. Jaunie rīki sākumā tika ieviesti pārdošanas daļā.

Lasīt vairāk

RAIN paceļ būvniecības nozari nākamajā līmenī

Kas padara ASV sprinteru komandu tik ļoti pārāku? Vienots komandas darbs, komunikācija starp komandas locekļiem un tas, ka katrs zina, kas tieši viņam ir jādara, lai komanda nokļūtu līdz kopīgajam mērķim. Kā mēs varētu panākt to pašu būvniecībā? Šis bija lielais jautājums RAIN projekta ideju apmaiņā šīs vasaras seminārā.

Lasīt vairāk

Pazīsti sevi, saproti citus

Labs vadītājs ir lielisks ieguvums. Mēs vēlamies palīdzēt ikvienam mūsu vadītājam kļūt vēl labākam savā darbā. Mūsu pavasara apmācības deva viņiem iespēju uzzināt vairāk par sevi un strādāt ar citiem.

Lasīt vairāk

Digitāls ieskats jūsu jaunajā mājoklī

Mēs piedāvājam jaunas metodes un pakalpojumus, kas ļaus mūsu klientiem, dzīvojamo telpu īpašniekiem, labāk saprast, kā izskatīsies viņu nākotnes mājoklis.

Lasīt vairāk

Jaunas mājas: gaiša un plaša mājvieta Posteljoni

Kaisu un Ronalds Sneici [Kaisu un Ronald Sneitz] apmeklē savu topošo mājokli Posteljoni [Posteljooni] dzīvojamās mājas piektajā stāvā Helsinkos, Somijā.

Lasīt vairāk

Viss mūsu paveiktais rada vērtību mūsu ieinteresētajām pusēm

Lemminkäinen būvē mājas, komercīpašumus, autoceļus un dažādus infrastruktūras risinājumus kā virs, tā zem zemes. Tam nepieciešams darbs, izejmateriāli, energoresursi un ūdens.

Lasīt vairāk

Redzēt kopainu

Lean Six Sigma palīdzēja mums sasniegt ievērojamus ietaupījumus Sanktpēterburgas rietumu ātrgaitas šosejas būvniecībā.

Lasīt vairāk

Atklāta un ātra komunikācija būvobjektā

Komunikācijas svarīgums būvprojekta gaitā kļuva acīmredzams Rantaveile [Rantaväylä] tuneļa projektā Tamperē. Somijā garākais autoceļa tunelis, kas atrodas pilsētas centrā, tika uzbūvēts alianses ietvaros, kurā mēs bijām galvenais uzņēmējs.

Lasīt vairāk