Informācijas modeļi - mūsu nākotne

Būvniecības informācijas modelēšanā būve un visi tās elementi tiek attēloti 3D formātā. Tiek izstrādāti rīki, lai pārliecinātos, ka modeli var izmantot visu būves dzīves cikla laiku.

Mēs arvien vairāk izmantojam būvniecības informācijas modelēšanu kā rīku būvniecības projektos. "Informācijas modeļi ir daļa no informācijas pārvaldības. Lielākais ieguvums no modelēšanas ir tas, ka vizuālu informāciju 3D formātā ir vieglāk saprast. Kombinētus modeļus var izmantot visas iesaistītās puses," saka Kjesti Ratia [Kyösti Ratia], Infraprojektu viceprezidents. No tā gūst labumu pasūtītājs, jo projektu vai tā daļas var pārbaudīt kopumā. Turklāt modelis ir ilustratīvs, un to ir viegli...

2016.09.14.

Vārdiem ir vērtība

Diskutējot par mērķi un attīstību, strādnieki un darbinieki uzzina, kas no viņiem tiek sagaidīts. Viņiem arī ir iespēja sniegt atsauksmes un piedāvāt vadītājam idejas attīstībai.

Lasīt vairāk

Darbs mērķu sasniegšanai

Mēs stratēģijas īstenošanā izmantojam jaunu pieeju. Pavasarī organizētajās darba grupās mēs nospraudām kursu jaunā virzienā.

Lasīt vairāk

Drošība sākas ar mani

Uzmanības pievēršana detaļām nozīmē drošu dienu darbā. Vienmēr pietiek laika, lai pienācīgi uzvilktu individuālos aizsardzības līdzekļus. Parūpējies arī par kolēģiem. Jautā, ja kaut kas nav skaidrs.

Lasīt vairāk

Jaunas mājas: no ierakumiem līdz dzīvokļu mājai

Vecā pasta ēka ir nojaukta un Kāpilā [Käpylä] rajonā, Helsinkos tiek būvēta Posteljooni daudzdzīvokļu ēka. Darbs būvlaukumā aptver visas mūsu kompetences. Darbā iesaistīta visa piegādātāju ķēde, izmantojot WebHome tiešsaistes pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Pilnā gaitā uz priekšu!

Ceļu būvniecības segmentā liek lielas, bet reālistiskas cerības uz jauno stratēģiju.

Lasīt vairāk

Laba uzņēmējdarbības prakse

Mūsu darbs pilnībā notiek saskaņā ar Lemminkäinen’s Rīcības kodeksu. Mūsu atbilstības politikā norādīts, ko mūsu Rīcības kodekss nozīmē ikdienas darbā.

Lasīt vairāk

Ļauj savam dzinējam atpūsties!

Veselais saprāts ir mērojis garu ceļu, lai samazinātu iekārtu nevajadzīgu izmantošanu. Pārstāj dīkstāves - tām ir ietekme uz finansēm un apkārtējo vidi.

Lasīt vairāk

Drošības jautājumi

Drīz sāksies ceļu būvniecības sezona. Atcerieties laikus pārbaudīt, vai jūsu aprīkojums ir gatavs aizņemtajai sezonai.

Lasīt vairāk