Ir jauki doties uz skolu, kas būvēta no koka

Pudasjervi [Pudasjärvi] pilsētā Somijas ziemeļos mēs esam no koka uzbūvējuši skolas pilsētiņu. Augustā atvērto skolu slavē gan skolēni, gan skolotāji.

Pudasjervi koka skolā mācās 720 skolēni, taču tā nebūt nav trokšņaina, jo koka sienas slāpē akustiku. Apkārt ir daudz koka virsmu, un, atverot lielos logus, paveras skats uz skaistu dabas ainavu. Pudasjervi skolas skolēni jaunuzcelto pilsētiņu izmanto kopš augusta. Kā stāsta skolas audzēkne Olga Oina-Panuma [ Olga Oinas-Panuma ], jauno skolu ar iepriekšējo nevar pat salīdzināt. “Tā ir no pavisam citas pasaules. Man nav iebildumu doties no rītiem uz skolu; šeit nākt ir jauki. Ir uzlabojusies...

2017.01.31.

Laba un vēl labāka asfalta ražošana

Arī labām praksēm var atrast uzlabojumus. Mēs esam veikuši pāris nelielas izmaiņas asfalta ražošanā Latvijā, kas ļāvušas sasniegt vērā ņemamus ietaupījumus.

Lasīt vairāk

Mūžu dzīvo, mūžu mācies

Šajā nodaļā mēs apskatīsim un pārrunāsim visus mūsu būvobjektos notikušos negadījumus un tās reizes, kad par mata tiesu no tiem izdevies izvairīties. Lemminkäinen darbinieki uzskaita gadījumus, no kuriem mēs visi varam mācīties.

Lasīt vairāk

Jauns darbības modelis ceļu būvniecības segmentā - nozares jaunumi

2016.gada sākumā Somijā mēs reorganizējām savu ceļu būvniecības biznesa modeli. Iecerēts, ka reformas rezultātā tiks precizēts darba sadalījums, uzlabota projektu vadība un klientu apkalpošana. Pieredze nozarē ir bijusi pozitīva.

Lasīt vairāk

Informācijas modeļi - mūsu nākotne

Būvniecības informācijas modelēšanā būve un visi tās elementi tiek attēloti 3D formātā. Tiek izstrādāti rīki, lai pārliecinātos, ka modeli var izmantot visu būves dzīves cikla laiku.

Lasīt vairāk

Vārdiem ir vērtība

Diskutējot par mērķi un attīstību, strādnieki un darbinieki uzzina, kas no viņiem tiek sagaidīts. Viņiem arī ir iespēja sniegt atsauksmes un piedāvāt vadītājam idejas attīstībai.

Lasīt vairāk

Darbs mērķu sasniegšanai

Mēs stratēģijas īstenošanā izmantojam jaunu pieeju. Pavasarī organizētajās darba grupās mēs nospraudām kursu jaunā virzienā.

Lasīt vairāk

Drošība sākas ar mani

Uzmanības pievēršana detaļām nozīmē drošu dienu darbā. Vienmēr pietiek laika, lai pienācīgi uzvilktu individuālos aizsardzības līdzekļus. Parūpējies arī par kolēģiem. Jautā, ja kaut kas nav skaidrs.

Lasīt vairāk

Jaunas mājas: no ierakumiem līdz dzīvokļu mājai

Vecā pasta ēka ir nojaukta un Kāpilā [Käpylä] rajonā, Helsinkos tiek būvēta Posteljooni daudzdzīvokļu ēka. Darbs būvlaukumā aptver visas mūsu kompetences. Darbā iesaistīta visa piegādātāju ķēde, izmantojot WebHome tiešsaistes pakalpojumus.

Lasīt vairāk