Pilnā gaitā uz priekšu!

Ceļu būvniecības segmentā liek lielas, bet reālistiskas cerības uz jauno stratēģiju.

Kā norāda Juha Mekiaho [Juha Mäkiaho], ceļu būvniecības segmenta ražošanas, iekārtu un uzturēšanas nodaļas vadītājs Somijā, cilvēkiem ir lielas cerības attiecībā uz jauno stratēģiju, bet viņi arī apzinās, ka veiksmīgai ieviešanai nepieciešams smags darbs. Pastāv arī zināma nedrošība un pretestība pret izmaiņu ieviešanu. "Stratēģijas ieviešanai nepieciešams smags vadības un profesionālā personāla darbs. Piemēram, reģionālie vadītāji ir samērā patstāvīgi jautājumos par pārdošanas, ražošanas un...

2016.05.10.

Laba uzņēmējdarbības prakse

Mūsu darbs pilnībā notiek saskaņā ar Lemminkäinen’s Rīcības kodeksu. Mūsu atbilstības politikā norādīts, ko mūsu Rīcības kodekss nozīmē ikdienas darbā.

Lasīt vairāk

Ļauj savam dzinējam atpūsties!

Veselais saprāts ir mērojis garu ceļu, lai samazinātu iekārtu nevajadzīgu izmantošanu. Pārstāj dīkstāves - tām ir ietekme uz finansēm un apkārtējo vidi.

Lasīt vairāk

Drošības jautājumi

Drīz sāksies ceļu būvniecības sezona. Atcerieties laikus pārbaudīt, vai jūsu aprīkojums ir gatavs aizņemtajai sezonai.

Lasīt vairāk

Jaunās mājas — ”Posteljooni” ievācas jaunie iedzīvotāji

Mēs Käpylä, unikālā Helsinku rajonā, ceļam jaunas daudzdzīvokļu ēkas. Šobrīd tie tiek pārdoti. Kaisu un Ronalds Šneici [Ronald Sneitz]izvēlēlējās 80 kvadrātmetrus plašu mājokli “Posteljooni” pēdējā stāvā.

Lasīt vairāk

Koncentrēšanās uz mūsu stiprajām pusēm

Jaunajā ceļu būvniecības segmenta stratēģijā iekļautas trīs iniciatīvas: cilvēki pirmajā vietā, darbības modeļa maiņa un izaugsmes platforma. Darbības modeļa maiņas iniciatīva sākotnēji tiks ieviesta Somijā. Mēs Ceļu būvniecības segmenta vadītājam Robertam Blumbergam [Robi Blumberg], tehniskā biroja iekārtu pārvaldītājam Polam Frīdriham [Poul Friedrich] un būvdarbu vadītājam Marko Vendelinam [Marko Wendelin].

Lasīt vairāk

No lielajiem projektiem var mācīties

Viss uzņēmums var mācīties no lielajos projektos gūtās pieredzes Ēku būvniecības segmentā Somijā. Jau ieviesta jaunā pārvaldes sistēma. Mēs intervējām viceprezidentu Pauli Makelu [Pauli Mäkelä], attīstības vadītāju Hanni Peralu [Hanne Perälä] un projektu inženieri Jarko Lahti [Jarkko Lahti], lai uzzinātu ko vairāk par jauno segmenta stratēģiju.

Lasīt vairāk

Infrastruktūras projektu pamatā ir krietna pieredze un atvērta sadarbība.

Infrastruktūras projektu segmenta stratēģijas ieviešanai ārkārtīgi svarīgi ir darbinieki ar augstu kompetenci. Mēs intervējām viceprezidentu Hari Kailasalo [Harri Kailasalo], ražošanas vadītāju Andreasu Elsingu [Andreas Elsing] un ilggadēju darbinieku Marti Kaupinenu [Martti Kauppinen].

Lasīt vairāk

Milzīgs progress darba drošībā

Labāka prakse nozīmē mazāk problēmu un mazāku nelaimes gadījumu skaitu. Ja jaunā darba metode ir piemērota, veiktās izmaiņas kļūst pastāvīgas.

Lasīt vairāk