Mūsu būvēts

Mēs būvējam mājokļus vairākos Somijas pilsētu izaugsmes centros. Būvuzraugs Tuija Ingberga [Tuija Ingberg] un projekta inženiere Emi Olikainena [Emmi Ollikainen] uzskata, ka viņu darbs ir ikdienišķs, taču svarīgs.

Debesis ir pelēkas, zeme - dubļaina, bet sejas ir lietus apslapinātas. Novembrī tā būvlaukumos ir ikdiena, taču objektā strādājošie tādiem sīkumiem uzmanību nepievērš. Mēs atrodamies Vantā [ Vantaa ], Leinelē [ Leinelä ] rajonā, aptuveni piecpadsmit kilometrus no Helsinkiem, kur patlaban tiek būvētas mājas 2500 iedzīvotājiem. Šī teritorija tiks apbūvēta ar daudzdzīvokļu namiem un rindu mājām. “Šī mājokļu ēka būs gatava nākamā gada jūnija beigās, un tajā paredzēts izbūvēt arī slēgto...

2017.02.28.

Ir jauki doties uz skolu, kas būvēta no koka

Pudasjervi [Pudasjärvi] pilsētā Somijas ziemeļos mēs esam no koka uzbūvējuši skolas pilsētiņu. Augustā atvērto skolu slavē gan skolēni, gan skolotāji.

Lasīt vairāk

Laba un vēl labāka asfalta ražošana

Arī labām praksēm var atrast uzlabojumus. Mēs esam veikuši pāris nelielas izmaiņas asfalta ražošanā Latvijā, kas ļāvušas sasniegt vērā ņemamus ietaupījumus.

Lasīt vairāk

Mūžu dzīvo, mūžu mācies

Šajā nodaļā mēs apskatīsim un pārrunāsim visus mūsu būvobjektos notikušos negadījumus un tās reizes, kad par mata tiesu no tiem izdevies izvairīties. Lemminkäinen darbinieki uzskaita gadījumus, no kuriem mēs visi varam mācīties.

Lasīt vairāk

Jauns darbības modelis ceļu būvniecības segmentā - nozares jaunumi

2016.gada sākumā Somijā mēs reorganizējām savu ceļu būvniecības biznesa modeli. Iecerēts, ka reformas rezultātā tiks precizēts darba sadalījums, uzlabota projektu vadība un klientu apkalpošana. Pieredze nozarē ir bijusi pozitīva.

Lasīt vairāk

Informācijas modeļi - mūsu nākotne

Būvniecības informācijas modelēšanā būve un visi tās elementi tiek attēloti 3D formātā. Tiek izstrādāti rīki, lai pārliecinātos, ka modeli var izmantot visu būves dzīves cikla laiku.

Lasīt vairāk

Vārdiem ir vērtība

Diskutējot par mērķi un attīstību, strādnieki un darbinieki uzzina, kas no viņiem tiek sagaidīts. Viņiem arī ir iespēja sniegt atsauksmes un piedāvāt vadītājam idejas attīstībai.

Lasīt vairāk

Darbs mērķu sasniegšanai

Mēs stratēģijas īstenošanā izmantojam jaunu pieeju. Pavasarī organizētajās darba grupās mēs nospraudām kursu jaunā virzienā.

Lasīt vairāk

Drošība sākas ar mani

Uzmanības pievēršana detaļām nozīmē drošu dienu darbā. Vienmēr pietiek laika, lai pienācīgi uzvilktu individuālos aizsardzības līdzekļus. Parūpējies arī par kolēģiem. Jautā, ja kaut kas nav skaidrs.

Lasīt vairāk