Laba un vēl labāka asfalta ražošana

Arī labām praksēm var atrast uzlabojumus. Mēs esam veikuši pāris nelielas izmaiņas asfalta ražošanā Latvijā, kas ļāvušas sasniegt vērā ņemamus ietaupījumus.

2016. gada sākumā Latvijā notika Lean Six Sigma (LSS) apmācības. Projekts ietvēra trīs attīstības mērķus: asfalta ražošanas izmaksu un degvielas izmaksu samazināšana un asfaltēšanas efektivitātes uzlabošana. "Mūsu asfalta ražošanas izmaksas jau bija konkurētspējīgas. Taču mēs izvēlējāmies pie tā neapstāties. Mūsu mērķis saistībā ar LSS projektu bija vēl vairāk uzlabot mūsu konkurētspēju," stāsta asfaltbetona ražotnes vadītājs Aivis Putniņš . Plānojot ražošanas izmaksu samazinājumus, mēs...

2016.12.06.

Mūžu dzīvo, mūžu mācies

Šajā nodaļā mēs apskatīsim un pārrunāsim visus mūsu būvobjektos notikušos negadījumus un tās reizes, kad par mata tiesu no tiem izdevies izvairīties. Lemminkäinen darbinieki uzskaita gadījumus, no kuriem mēs visi varam mācīties.

Lasīt vairāk

Jauns darbības modelis ceļu būvniecības segmentā - nozares jaunumi

2016.gada sākumā Somijā mēs reorganizējām savu ceļu būvniecības biznesa modeli. Iecerēts, ka reformas rezultātā tiks precizēts darba sadalījums, uzlabota projektu vadība un klientu apkalpošana. Pieredze nozarē ir bijusi pozitīva.

Lasīt vairāk

Informācijas modeļi - mūsu nākotne

Būvniecības informācijas modelēšanā būve un visi tās elementi tiek attēloti 3D formātā. Tiek izstrādāti rīki, lai pārliecinātos, ka modeli var izmantot visu būves dzīves cikla laiku.

Lasīt vairāk

Vārdiem ir vērtība

Diskutējot par mērķi un attīstību, strādnieki un darbinieki uzzina, kas no viņiem tiek sagaidīts. Viņiem arī ir iespēja sniegt atsauksmes un piedāvāt vadītājam idejas attīstībai.

Lasīt vairāk

Darbs mērķu sasniegšanai

Mēs stratēģijas īstenošanā izmantojam jaunu pieeju. Pavasarī organizētajās darba grupās mēs nospraudām kursu jaunā virzienā.

Lasīt vairāk

Drošība sākas ar mani

Uzmanības pievēršana detaļām nozīmē drošu dienu darbā. Vienmēr pietiek laika, lai pienācīgi uzvilktu individuālos aizsardzības līdzekļus. Parūpējies arī par kolēģiem. Jautā, ja kaut kas nav skaidrs.

Lasīt vairāk

Jaunas mājas: no ierakumiem līdz dzīvokļu mājai

Vecā pasta ēka ir nojaukta un Kāpilā [Käpylä] rajonā, Helsinkos tiek būvēta Posteljooni daudzdzīvokļu ēka. Darbs būvlaukumā aptver visas mūsu kompetences. Darbā iesaistīta visa piegādātāju ķēde, izmantojot WebHome tiešsaistes pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Pilnā gaitā uz priekšu!

Ceļu būvniecības segmentā liek lielas, bet reālistiskas cerības uz jauno stratēģiju.

Lasīt vairāk