Digitāls ieskats jūsu jaunajā mājoklī

Mēs piedāvājam jaunas metodes un pakalpojumus, kas ļaus mūsu klientiem, dzīvojamo telpu īpašniekiem, labāk saprast, kā izskatīsies viņu nākotnes mājoklis.

Izmantojot mūsu digitālo lietotni, jūs varat pārveidot interjeru un apskatīt jūsu mājokļa trīsdimensiju attēlu. Lietotnē mēs izmantojam gan virtuālo realitāti (VR), gan paplašināto realitāti (PR). „Mēs izmantojam trīsdimensiju modelēšanu, lai radītu celtniecības procesā esošo dzīvojamo ēku datorizētas ilustrācijas. Piemēram, jūs varat virtuāli apmeklēt mūsu jaunās dzīvojamās ēkas Lummē [ Lumme ], Vantā [ Vantaa ], izmantojot vai nu interneta pārlūku, vai VR austiņas, kas radīs iespaidu, ka...

2017.08.16.

Jaunas mājas: gaiša un plaša mājvieta Posteljoni

Kaisu un Ronalds Sneici [Kaisu un Ronald Sneitz] apmeklē savu topošo mājokli Posteljoni [Posteljooni] dzīvojamās mājas piektajā stāvā Helsinkos, Somijā.

Lasīt vairāk

Viss mūsu paveiktais rada vērtību mūsu ieinteresētajām pusēm

Lemminkäinen būvē mājas, komercīpašumus, autoceļus un dažādus infrastruktūras risinājumus kā virs, tā zem zemes. Tam nepieciešams darbs, izejmateriāli, energoresursi un ūdens.

Lasīt vairāk

Redzēt kopainu

Lean Six Sigma palīdzēja mums sasniegt ievērojamus ietaupījumus Sanktpēterburgas rietumu ātrgaitas šosejas būvniecībā.

Lasīt vairāk

Atklāta un ātra komunikācija būvobjektā

Komunikācijas svarīgums būvprojekta gaitā kļuva acīmredzams Rantaveile [Rantaväylä] tuneļa projektā Tamperē. Somijā garākais autoceļa tunelis, kas atrodas pilsētas centrā, tika uzbūvēts alianses ietvaros, kurā mēs bijām galvenais uzņēmējs.

Lasīt vairāk

Graujoši efektīvs darbs

Runājot par minerālo materiālu apstrādi, daudzi darbi, gadiem ejot, kļuvuši izsmalcinātāki. Taču dažreiz rodas iemesls visu pārdomāt.

Lasīt vairāk

Mūsu būvēts

Mēs būvējam mājokļus vairākos Somijas pilsētu izaugsmes centros. Būvuzraugs Tuija Ingberga [Tuija Ingberg] un projekta inženiere Emi Olikainena [Emmi Ollikainen] uzskata, ka viņu darbs ir ikdienišķs, taču svarīgs.

Lasīt vairāk

Ir jauki doties uz skolu, kas būvēta no koka

Pudasjervi [Pudasjärvi] pilsētā Somijas ziemeļos mēs esam no koka uzbūvējuši skolas pilsētiņu. Augustā atvērto skolu slavē gan skolēni, gan skolotāji.

Lasīt vairāk

Laba un vēl labāka asfalta ražošana

Arī labām praksēm var atrast uzlabojumus. Mēs esam veikuši pāris nelielas izmaiņas asfalta ražošanā Latvijā, kas ļāvušas sasniegt vērā ņemamus ietaupījumus.

Lasīt vairāk