Viss mūsu paveiktais rada vērtību mūsu ieinteresētajām pusēm

Lemminkäinen būvē mājas, komercīpašumus, autoceļus un dažādus infrastruktūras risinājumus kā virs, tā zem zemes. Tam nepieciešams darbs, izejmateriāli, energoresursi un ūdens.

Ar savu darbību mēs radām pievienoto vērtību saviem klientiem un personālam. Vērtības radīšana bieži vien tiek uztverta kā ekonomikas “ķēde”, taču tas ir kaut kas mazliet plašāks. "Mūsu darbība rada vērtību visai mūsu sabiedrībai. Lai radītu maksimālu vērtību, darbībai jābūt izmaksu efektīvai. Vienlīdz svarīgi ir samazināt savas darbības negatīvo ietekmi," stāsta Roberts "Robijs" Blumbergs [ Robert "Robi" Blumberg ], par ceļu būvniecības segmentu atbildīgais uzņēmuma viceprezidents....

2017.06.06.

Redzēt kopainu

Lean Six Sigma palīdzēja mums sasniegt ievērojamus ietaupījumus Sanktpēterburgas rietumu ātrgaitas šosejas būvniecībā.

Lasīt vairāk

Atklāta un ātra komunikācija būvobjektā

Komunikācijas svarīgums būvprojekta gaitā kļuva acīmredzams Rantaveile [Rantaväylä] tuneļa projektā Tamperē. Somijā garākais autoceļa tunelis, kas atrodas pilsētas centrā, tika uzbūvēts alianses ietvaros, kurā mēs bijām galvenais uzņēmējs.

Lasīt vairāk

Graujoši efektīvs darbs

Runājot par minerālo materiālu apstrādi, daudzi darbi, gadiem ejot, kļuvuši izsmalcinātāki. Taču dažreiz rodas iemesls visu pārdomāt.

Lasīt vairāk

Mūsu būvēts

Mēs būvējam mājokļus vairākos Somijas pilsētu izaugsmes centros. Būvuzraugs Tuija Ingberga [Tuija Ingberg] un projekta inženiere Emi Olikainena [Emmi Ollikainen] uzskata, ka viņu darbs ir ikdienišķs, taču svarīgs.

Lasīt vairāk

Ir jauki doties uz skolu, kas būvēta no koka

Pudasjervi [Pudasjärvi] pilsētā Somijas ziemeļos mēs esam no koka uzbūvējuši skolas pilsētiņu. Augustā atvērto skolu slavē gan skolēni, gan skolotāji.

Lasīt vairāk

Laba un vēl labāka asfalta ražošana

Arī labām praksēm var atrast uzlabojumus. Mēs esam veikuši pāris nelielas izmaiņas asfalta ražošanā Latvijā, kas ļāvušas sasniegt vērā ņemamus ietaupījumus.

Lasīt vairāk

Mūžu dzīvo, mūžu mācies

Šajā nodaļā mēs apskatīsim un pārrunāsim visus mūsu būvobjektos notikušos negadījumus un tās reizes, kad par mata tiesu no tiem izdevies izvairīties. Lemminkäinen darbinieki uzskaita gadījumus, no kuriem mēs visi varam mācīties.

Lasīt vairāk

Jauns darbības modelis ceļu būvniecības segmentā - nozares jaunumi

2016.gada sākumā Somijā mēs reorganizējām savu ceļu būvniecības biznesa modeli. Iecerēts, ka reformas rezultātā tiks precizēts darba sadalījums, uzlabota projektu vadība un klientu apkalpošana. Pieredze nozarē ir bijusi pozitīva.

Lasīt vairāk