Jaunas mājas: no ierakumiem līdz dzīvokļu mājai

Vecā pasta ēka ir nojaukta un Kāpilā [Käpylä] rajonā, Helsinkos tiek būvēta Posteljooni daudzdzīvokļu ēka. Darbs būvlaukumā aptver visas mūsu kompetences. Darbā iesaistīta visa piegādātāju ķēde, izmantojot WebHome tiešsaistes pakalpojumus.

Vecās Kāpilā pasta ēkas nojaukšana ritēja raiti, lai arī vajadzēja rakt mazliet dziļāk nekā to bijām plānojuši. Zemes gabals atrodas vēsturiski nozīmīgā vidē netālu no 1952.gada Helsinku Vasaras spēļu Olimpiskā ciemata. Nākamie Posteljooni iedzīvotāji, kā arī kaimiņi un Helsinku pilsētas Būvniecības kontroles departaments no mums sagaida, ka šo tukšo laukumu piepildīsim. Ievērojot tradīcijas "Posteljooni ir īpašs tajā ziņā, ka tas spēcīgi atspoguļo apkārtni. Esam veikuši nelielas izmaiņas...

2016.06.22.

Pilnā gaitā uz priekšu!

Ceļu būvniecības segmentā liek lielas, bet reālistiskas cerības uz jauno stratēģiju.

Lasīt vairāk

Laba uzņēmējdarbības prakse

Mūsu darbs pilnībā notiek saskaņā ar Lemminkäinen’s Rīcības kodeksu. Mūsu atbilstības politikā norādīts, ko mūsu Rīcības kodekss nozīmē ikdienas darbā.

Lasīt vairāk

Ļauj savam dzinējam atpūsties!

Veselais saprāts ir mērojis garu ceļu, lai samazinātu iekārtu nevajadzīgu izmantošanu. Pārstāj dīkstāves - tām ir ietekme uz finansēm un apkārtējo vidi.

Lasīt vairāk

Drošības jautājumi

Drīz sāksies ceļu būvniecības sezona. Atcerieties laikus pārbaudīt, vai jūsu aprīkojums ir gatavs aizņemtajai sezonai.

Lasīt vairāk

Jaunās mājas — ”Posteljooni” ievācas jaunie iedzīvotāji

Mēs Käpylä, unikālā Helsinku rajonā, ceļam jaunas daudzdzīvokļu ēkas. Šobrīd tie tiek pārdoti. Kaisu un Ronalds Šneici [Ronald Sneitz]izvēlēlējās 80 kvadrātmetrus plašu mājokli “Posteljooni” pēdējā stāvā.

Lasīt vairāk

Koncentrēšanās uz mūsu stiprajām pusēm

Jaunajā ceļu būvniecības segmenta stratēģijā iekļautas trīs iniciatīvas: cilvēki pirmajā vietā, darbības modeļa maiņa un izaugsmes platforma. Darbības modeļa maiņas iniciatīva sākotnēji tiks ieviesta Somijā. Mēs Ceļu būvniecības segmenta vadītājam Robertam Blumbergam [Robi Blumberg], tehniskā biroja iekārtu pārvaldītājam Polam Frīdriham [Poul Friedrich] un būvdarbu vadītājam Marko Vendelinam [Marko Wendelin].

Lasīt vairāk

No lielajiem projektiem var mācīties

Viss uzņēmums var mācīties no lielajos projektos gūtās pieredzes Ēku būvniecības segmentā Somijā. Jau ieviesta jaunā pārvaldes sistēma. Mēs intervējām viceprezidentu Pauli Makelu [Pauli Mäkelä], attīstības vadītāju Hanni Peralu [Hanne Perälä] un projektu inženieri Jarko Lahti [Jarkko Lahti], lai uzzinātu ko vairāk par jauno segmenta stratēģiju.

Lasīt vairāk

Infrastruktūras projektu pamatā ir krietna pieredze un atvērta sadarbība.

Infrastruktūras projektu segmenta stratēģijas ieviešanai ārkārtīgi svarīgi ir darbinieki ar augstu kompetenci. Mēs intervējām viceprezidentu Hari Kailasalo [Harri Kailasalo], ražošanas vadītāju Andreasu Elsingu [Andreas Elsing] un ilggadēju darbinieku Marti Kaupinenu [Martti Kauppinen].

Lasīt vairāk