Karstums ir klāt

Dzeriet ūdeni, izmantojiet pārtraukumus un atbilstošu aprīkojumu. Tā jūsu diena var izdoties lieliska pat tad, ja saule un karstums gāž no kājām.

Būvlaukumos sākas aktīvākā darba sezona. Labs laiks liek darbiem ritēt mierīgi, taču pārāk ilga atrašanās saulē nenāk par labu – to gan, pēc garās, tumšās ziemas var būt grūti atcerēties. „Darbu tveicīgajā vasaras laikā varat padarīt drošāku un patīkamāku ar atbilstošu izvēli," stāsta Kati Kaskiala , arodveselības, darba drošības, kvalitātes un vides vadības [HSQE] departamenta direktore. Ūdens dzeršana, pārtraukumu izmantošana un efektīva darba organizācija ievērojami samazina vasaras tveice...

2016.07.12.

Diena kopā ar izpilddirektoru

Topošajam inženierim Mikaelam Hautalam [Mikael Hautala] bija iespēja pašam iepazīties ar būvniecības nozari un uzņēmuma vadīšanu augstākajā līmenī.

Lasīt vairāk

Kā uzbūvēt laivu piestātni, nesaslapinot kājas

Kreatīvu risinājumu radīšana sniedz gandarījumu. Laivu piestātnes parasti būvē, izmantojot plostu kā darba platformu. Mēs konstatējām, ka pagaidu šķembu uzbēruma izmantošana ļauj būtiski ietaupīt līdzekļus.

Lasīt vairāk

Pievienojiet Lemmy ikonu uz jūsu mobilā tālruņa ekrāna

Izvietojiet Lemmy tīmekļa vietnes ikonu uz jūsu sākuma ekrāna, lai tai varētu viegli piekļūt. Ikona parādīsies uz jūsu sākuma ekrāna tāpat kā jebkura cita lietotnes saīsne vai logrīks, tādēļ varēsiet to novietot jebkur, kur vēlēsieties. Lūk, īsa pamācība, kā to izdarīt.

Lasīt vairāk

Ir pieejams 2015.gada pārskats

Lemminkäinen 2015.gada pārskats ir pieejams mūsu tīmekļa vietnē angļu un somu valodā.

Lasīt vairāk

Lemminkäinen 2015. gada finanšu pārskati Turpinām, kā plānots

“Mēs šobrīd esam finansiāli vēl stabilāks uzņēmums nekā pirms diviem gadiem,” norāda prezidents un izpilddirektors Kazimirs Lindholms [Casimir Lindholm].

Lasīt vairāk

Confalt celiņi ap koncertzāli “Mūzikas māja”

Šogad ievērojami atjaunota apkārtne ap nesen uzcelto koncetzāli “Mūzikas māja” Olborgā [Aalborg], Dānijā. Atpūtas zonā tagad uzstādīti jauki soliņi, iestādīti koki un ierīkoti celiņi, kas veidoti no Lemminkäinen Confalt seguma.

Lasīt vairāk

Jykä dodas pārtraukumā

Jykä ir asfaltbetona frēze, kurai pēc saspringtas vasaras sezonas nepieciešams veikt apkopi un sagatavoties nākamajam darba cēlienam.

Lasīt vairāk

Lai top gaisma un viss kļūst drošs!

Sagatavojieties sarežģītiem apstākļiem. Šajā rakstā uzskaitām galvenos veidus kā palielināt jūsu drošību būvobjektos ziemā.

Lasīt vairāk