Es nu esmu asfaltētājs

Toms Ēriks Brokss (Tom Erik Broks) ceļu asfaltēšanas jomā Finnmarkā, Norvēģijā, strādā kopš 2007.gada. Viņš ir vadījis gan ceļu veltni, gan gudronatoru un asfalta klājēju. Tagad viņš ir komandas vadītājs, kas ir nokārtojis kvalifikācijas eksāmenu, lai kļūtu par asfaltētāju.

"Sertifikāts ir kā atzinība gan man, gan darbam, ko daru. Tam ir liela vērtība. Varu sev teikt, ka nu esmu asfaltētājs. Tas ir tas, ko es patiešām protu darīt," stāsta Toms Ēriks. Pirms kvalifikācijas eksāmena Toms Ēriks bija uztraucies un daudz laika pavadīja domājot, kā viņam tajā veiksies. "Visvairāk baidījos no teorētiskās daļas, kā arī no tā, ka praktiskajā daļā mani uzraudzīs. Tomēr viss bija kārtībā, un nebija, par ko raizēties. Kvalifikācijas eksāmens nozīmē vien to, ka darbs jādara...

2017.03.29.

Mierīga braukšana pa arhipelāga taku

Mēs noasfaltējām vairāk kā 30 kilometrus no ainaviskā ceļa Somijas dienvidrietumos. Mūsu darbs arhipelāgā prasa rūpīgu prāmju savienojumu plānošanu, kā arī materiālu transportēšanai nepieciešams divas reizes vairāk kravas transportlīdzekļu.

Lasīt vairāk

Izpēti sociālos medijus

Paud savu patiku, dalies, sadarbojies – izmanto sociālos medijus. Vai varbūt uzsāc blogu?

Lasīt vairāk

Lai top gaisma un viss kļūst drošs!

Sagatavojieties sarežģītiem apstākļiem. Šajā rakstā uzskaitām galvenos veidus kā palielināt jūsu drošību būvobjektos ziemā.

Lasīt vairāk

Atsauksmes par mums internetā

Jums nepieciešama informācija par uzņēmuma Lemminkäinen veiktajiem būvniecības projektiem?

Lasīt vairāk

Labs komandas darbs

Lemminkäinen darbinieki ir priecīgi nākt uz darbu, viņiem patīk strādāt kopā ar savām komandām.

Lasīt vairāk

Silkeborgas maģistrāle – darbs padarīts!

Ar pēdējiem asfaltēšanas darbiem aptuveni 4 km garumā Dānijā, Silkeborgas maģistrāles rietumu daļā, esam pielikuši skaistu punktu šim projektam, kas bija visapspriestākais un prestižākais maģistrāles projekts Jitlandes [Jutland] centrālajā daļā.

Lasīt vairāk

Vai jūsu informācija ir drošībā?

Mobilā pasaulē datu pārsūtīšanu veikt ir viegli, bet diemžēl tikpat viegli ir tos ļaunprātīgi izmantot. Esot modri, jūs varat izvairīties no nepatikšanām.

Lasīt vairāk

Karstums ir klāt

Dzeriet ūdeni, izmantojiet pārtraukumus un atbilstošu aprīkojumu. Tā jūsu diena var izdoties lieliska pat tad, ja saule un karstums gāž no kājām.

Lasīt vairāk