Izpēti sociālos medijus

Paud savu patiku, dalies, sadarbojies – izmanto sociālos medijus. Vai varbūt uzsāc blogu?

Vienalga, vai mums tas patīk vai nē, taču esam sociālajos medijos, tāpat kā visi citi. Caur sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem mēs varam aizsniegt visas savas galvenās ieinteresētās puses, ieskaitot esošos un potenciālos pasūtītājus un darbiniekus, kā arī partnerus un lēmumu pieņēmējus. Mūsu klātbūtnei sociālajos medijos ir tieša ietekme uz to, kā ieinteresētās puses uztver Lemminkäinen un mūsu brendu. Tādēļ visiem būtu jāapgūst pamati. Runā sociālajos medijos Labs raksts internetā ir īss,...

2016.09.27.

Vai jūsu informācija ir drošībā?

Mobilā pasaulē datu pārsūtīšanu veikt ir viegli, bet diemžēl tikpat viegli ir tos ļaunprātīgi izmantot. Esot modri, jūs varat izvairīties no nepatikšanām.

Lasīt vairāk

Karstums ir klāt

Dzeriet ūdeni, izmantojiet pārtraukumus un atbilstošu aprīkojumu. Tā jūsu diena var izdoties lieliska pat tad, ja saule un karstums gāž no kājām.

Lasīt vairāk

Diena kopā ar izpilddirektoru

Topošajam inženierim Mikaelam Hautalam [Mikael Hautala] bija iespēja pašam iepazīties ar būvniecības nozari un uzņēmuma vadīšanu augstākajā līmenī.

Lasīt vairāk

Kā uzbūvēt laivu piestātni, nesaslapinot kājas

Kreatīvu risinājumu radīšana sniedz gandarījumu. Laivu piestātnes parasti būvē, izmantojot plostu kā darba platformu. Mēs konstatējām, ka pagaidu šķembu uzbēruma izmantošana ļauj būtiski ietaupīt līdzekļus.

Lasīt vairāk

Pievienojiet Lemmy ikonu uz jūsu mobilā tālruņa ekrāna

Izvietojiet Lemmy tīmekļa vietnes ikonu uz jūsu sākuma ekrāna, lai tai varētu viegli piekļūt. Ikona parādīsies uz jūsu sākuma ekrāna tāpat kā jebkura cita lietotnes saīsne vai logrīks, tādēļ varēsiet to novietot jebkur, kur vēlēsieties. Lūk, īsa pamācība, kā to izdarīt.

Lasīt vairāk

Ir pieejams 2015.gada pārskats

Lemminkäinen 2015.gada pārskats ir pieejams mūsu tīmekļa vietnē angļu un somu valodā.

Lasīt vairāk

Lemminkäinen 2015. gada finanšu pārskati Turpinām, kā plānots

“Mēs šobrīd esam finansiāli vēl stabilāks uzņēmums nekā pirms diviem gadiem,” norāda prezidents un izpilddirektors Kazimirs Lindholms [Casimir Lindholm].

Lasīt vairāk

Confalt celiņi ap koncertzāli “Mūzikas māja”

Šogad ievērojami atjaunota apkārtne ap nesen uzcelto koncetzāli “Mūzikas māja” Olborgā [Aalborg], Dānijā. Atpūtas zonā tagad uzstādīti jauki soliņi, iestādīti koki un ierīkoti celiņi, kas veidoti no Lemminkäinen Confalt seguma.

Lasīt vairāk