Mierīga braukšana pa arhipelāga taku

Mēs noasfaltējām vairāk kā 30 kilometrus no ainaviskā ceļa Somijas dienvidrietumos. Mūsu darbs arhipelāgā prasa rūpīgu prāmju savienojumu plānošanu, kā arī materiālu transportēšanai nepieciešams divas reizes vairāk kravas transportlīdzekļu.

Arhipelāga taka Somijā ir unikāls ainavisks autoceļš. Ir tik neparasti brauciena laikā saskatīt arhipelāgu; parasti šādā nolūkā būtu jādodas kruīzā. Mēs noasfaltējām četrus takas posmus. Septembrī projekts sākās Inio [ Iniö ] un Jumo [ Jumo ] salās, bet oktobrī tas turpinājās Nauvo [ Nauvo ] un Korpo [ Korppoo ]. Pavisam tika izbūvēts 31 kilometrs jaunā autoceļa. Pēdējo reizi šis ceļš tika asfaltēts 2000.gadā. “Ceļš jau sāka kļūt nelietojams, tajā bija radušās rises un citi bojājumi. Raugotie...

2017.01.17.

Lai top gaisma un viss kļūst drošs!

Sagatavojieties sarežģītiem apstākļiem. Šajā rakstā uzskaitām galvenos veidus kā palielināt jūsu drošību būvobjektos ziemā.

Lasīt vairāk

Atsauksmes par mums internetā

Jums nepieciešama informācija par uzņēmuma Lemminkäinen veiktajiem būvniecības projektiem?

Lasīt vairāk

Labs komandas darbs

Lemminkäinen darbinieki ir priecīgi nākt uz darbu, viņiem patīk strādāt kopā ar savām komandām.

Lasīt vairāk

Silkeborgas maģistrāle – darbs padarīts!

Ar pēdējiem asfaltēšanas darbiem aptuveni 4 km garumā Dānijā, Silkeborgas maģistrāles rietumu daļā, esam pielikuši skaistu punktu šim projektam, kas bija visapspriestākais un prestižākais maģistrāles projekts Jitlandes [Jutland] centrālajā daļā.

Lasīt vairāk

Izpēti sociālos medijus

Paud savu patiku, dalies, sadarbojies – izmanto sociālos medijus. Vai varbūt uzsāc blogu?

Lasīt vairāk

Vai jūsu informācija ir drošībā?

Mobilā pasaulē datu pārsūtīšanu veikt ir viegli, bet diemžēl tikpat viegli ir tos ļaunprātīgi izmantot. Esot modri, jūs varat izvairīties no nepatikšanām.

Lasīt vairāk

Karstums ir klāt

Dzeriet ūdeni, izmantojiet pārtraukumus un atbilstošu aprīkojumu. Tā jūsu diena var izdoties lieliska pat tad, ja saule un karstums gāž no kājām.

Lasīt vairāk

Diena kopā ar izpilddirektoru

Topošajam inženierim Mikaelam Hautalam [Mikael Hautala] bija iespēja pašam iepazīties ar būvniecības nozari un uzņēmuma vadīšanu augstākajā līmenī.

Lasīt vairāk