Kā uzbūvēt laivu piestātni, nesaslapinot kājas

Kreatīvu risinājumu radīšana sniedz gandarījumu. Laivu piestātnes parasti būvē, izmantojot plostu kā darba platformu. Mēs konstatējām, ka pagaidu šķembu uzbēruma izmantošana ļauj būtiski ietaupīt līdzekļus.

Oulu pilsēta pasūtīja laivu piestātni Toppilansalmi šaurumā. Viņi piedāvāja tradicionālo risinājumu, kurā pamati tiktu būvēti, izmantojot plostu kā darba platformu. "Mēs ieteicām jaunu darbu izpildes metodi," norāda darbu vadītājs Jane Lami [Janne Lammi] . "Mēs piedāvājām uz laiku pagarināt krasta līniju par pieciem metriem un būvēt pamatus no krasta, kas veidots no klints ieža šķembām." Mēs uzvarējām konkursā un sākām pagarināt sešus metrus dziļo krasta līniju. Šķembas tika atvestas no cita...

2016.04.26.

Pievienojiet Lemmy ikonu uz jūsu mobilā tālruņa ekrāna

Izvietojiet Lemmy tīmekļa vietnes ikonu uz jūsu sākuma ekrāna, lai tai varētu viegli piekļūt. Ikona parādīsies uz jūsu sākuma ekrāna tāpat kā jebkura cita lietotnes saīsne vai logrīks, tādēļ varēsiet to novietot jebkur, kur vēlēsieties. Lūk, īsa pamācība, kā to izdarīt.

Lasīt vairāk

Ir pieejams 2015.gada pārskats

Lemminkäinen 2015.gada pārskats ir pieejams mūsu tīmekļa vietnē angļu un somu valodā.

Lasīt vairāk

Lemminkäinen 2015. gada finanšu pārskati Turpinām, kā plānots

“Mēs šobrīd esam finansiāli vēl stabilāks uzņēmums nekā pirms diviem gadiem,” norāda prezidents un izpilddirektors Kazimirs Lindholms [Casimir Lindholm].

Lasīt vairāk

Confalt celiņi ap koncertzāli “Mūzikas māja”

Šogad ievērojami atjaunota apkārtne ap nesen uzcelto koncetzāli “Mūzikas māja” Olborgā [Aalborg], Dānijā. Atpūtas zonā tagad uzstādīti jauki soliņi, iestādīti koki un ierīkoti celiņi, kas veidoti no Lemminkäinen Confalt seguma.

Lasīt vairāk

Jykä dodas pārtraukumā

Jykä ir asfaltbetona frēze, kurai pēc saspringtas vasaras sezonas nepieciešams veikt apkopi un sagatavoties nākamajam darba cēlienam.

Lasīt vairāk

Lai top gaisma un viss kļūst drošs!

Sagatavojieties sarežģītiem apstākļiem. Šajā rakstā uzskaitām galvenos veidus kā palielināt jūsu drošību būvobjektos ziemā.

Lasīt vairāk

Pozitīvs rezultāts

Saskaņā ar 2015. gada personāla aptaujas rezultātiem, mēs esam apmierināti ar savu darba devēju.

Lasīt vairāk

Atsauksmes no klientiem

Visās valstīs, kurās darbojamies, mēs regulāri veicam klientu apmierinātības aptaujas. Lūk, jaunākās aptaujas rezultāti:

Lasīt vairāk