Labs komandas darbs

Lemminkäinen darbinieki ir priecīgi nākt uz darbu, viņiem patīk strādāt kopā ar savām komandām.

Kā liecina augustā un septembrī veiktā personāla aptauja, vispārējā Lemminkäinen darbinieku apmierinātība ar darbu ir nedaudz palielinājusies: apmierinātības ar darbu koeficients vērtēšanas skalā no 1 līdz 5 bija 4,04, savukārt 2015. gadā šis rādītājs bija 4.00 Respondenti sniedz augstus novērtējumus komandas garam (4,27), kā arī klientu iepriekš gūtajai pieredzei (4,19); mēs jūtam, ka mūsu klienti no mums saņem labu apkalpošanu. Uzticēšanās darba devējam ir spēcīga (4,18), un esam priecīgi...

2016.10.25.

Silkeborgas maģistrāle – darbs padarīts!

Ar pēdējiem asfaltēšanas darbiem aptuveni 4 km garumā Dānijā, Silkeborgas maģistrāles rietumu daļā, esam pielikuši skaistu punktu šim projektam, kas bija visapspriestākais un prestižākais maģistrāles projekts Jitlandes [Jutland] centrālajā daļā.

Lasīt vairāk

Izpēti sociālos medijus

Paud savu patiku, dalies, sadarbojies – izmanto sociālos medijus. Vai varbūt uzsāc blogu?

Lasīt vairāk

Vai jūsu informācija ir drošībā?

Mobilā pasaulē datu pārsūtīšanu veikt ir viegli, bet diemžēl tikpat viegli ir tos ļaunprātīgi izmantot. Esot modri, jūs varat izvairīties no nepatikšanām.

Lasīt vairāk

Karstums ir klāt

Dzeriet ūdeni, izmantojiet pārtraukumus un atbilstošu aprīkojumu. Tā jūsu diena var izdoties lieliska pat tad, ja saule un karstums gāž no kājām.

Lasīt vairāk

Diena kopā ar izpilddirektoru

Topošajam inženierim Mikaelam Hautalam [Mikael Hautala] bija iespēja pašam iepazīties ar būvniecības nozari un uzņēmuma vadīšanu augstākajā līmenī.

Lasīt vairāk

Kā uzbūvēt laivu piestātni, nesaslapinot kājas

Kreatīvu risinājumu radīšana sniedz gandarījumu. Laivu piestātnes parasti būvē, izmantojot plostu kā darba platformu. Mēs konstatējām, ka pagaidu šķembu uzbēruma izmantošana ļauj būtiski ietaupīt līdzekļus.

Lasīt vairāk

Pievienojiet Lemmy ikonu uz jūsu mobilā tālruņa ekrāna

Izvietojiet Lemmy tīmekļa vietnes ikonu uz jūsu sākuma ekrāna, lai tai varētu viegli piekļūt. Ikona parādīsies uz jūsu sākuma ekrāna tāpat kā jebkura cita lietotnes saīsne vai logrīks, tādēļ varēsiet to novietot jebkur, kur vēlēsieties. Lūk, īsa pamācība, kā to izdarīt.

Lasīt vairāk

Ir pieejams 2015.gada pārskats

Lemminkäinen 2015.gada pārskats ir pieejams mūsu tīmekļa vietnē angļu un somu valodā.

Lasīt vairāk