Lemminkäinen Almedalenā

Šovasar bija pirmā reize, kad Lemminkäinen piedalījās Almedalenas nedēļā Zviedrijā. Bet kas ir Almedalenas nedēļa?

Katru gadu Visbijā [Visby], Zviedrijas Gotlandes reģionā, kopā sanāk daudzi politisko partiju, tirdzniecības un rūpniecības, arodbiedrību, pašvaldību, uzņēmumu un mediju pārstāvji, lai iepazītos viens ar otru. Almedalenas nedēļa izveidojās aptuveni pirms 50 gadiem kā politiska sanāksme, bet kopš tā laika ir kļuvusi par nozīmīgu pasākumu, kas piesaista dalībniekus no vairākām nozarēm. Lars Sendius, kas vada mūsu Infra projektus Zviedrijā, devās uz šo sanāksmi uz Gotlandi. “Almedalenā uzņēmums...

2017.10.10.

Stabilas inovācijas

Esam uzsākuši pirmo pamatu ieklāšanas projektu Norvēģijā, izmantojot pāļu ieliešanas metodi. Kongegården Haldenā vecie pāļi un nestabilās konstrukcijas aizvietos ielietie pāļi, kas sasniedz septiņu metru dziļumu.

Lasīt vairāk

Lemmy lasītāju konkurss!

Lemmy lasītāju konkurss ir noslēdzies, un laimīgie iPad ieguvēji ir:

Lasīt vairāk

Aizsardzība pret laikapstākļiem ietaupa laiku

Mūsu PPP projekti Porvo [Porvoo] pilsētā Ūsimā [Uusimaa] reģiona austrumos Somijā rāda, ka laiks, ko ieguldāt laikapstākļu aizsardzības sistēmu uzstādīšanā, var tikt atgūts efektīvā celtniecības procesā, ja izvēlaties pareizo projektu.

Lasīt vairāk

InfraHack inovācijas tiks ieviestas rudenī

InfraHack inovāciju sacensību ietvaros radītas jaunas idejas ceļu būvniecības un infrastruktūras projektiem.

Lasīt vairāk

Eiropā jaudīgākais torņa celtnis

Helsinku lidostas paplašināšanas darbu vietā atrodas torņa celtnis, kas spēj pacelt līdz pat 64 tonnas smagu kravu un aizsniegties līdz pat 21 metra attālumā.

Lasīt vairāk

Acs debesīs

Norvēģijā mēs šķembu un grants atradņu izpētei izmantojām modernu dronu, foto un GPS tehnoloģiju.

Lasīt vairāk

Sadarbība ar skolām nodrošina mūsu nākotni

Lai būtu droši, ka labākie atrod ceļu uz Lemminkäinen, mēs ieguldīsim līdzekļus sadarbībā ar skolām.

Lasīt vairāk

Es nu esmu asfaltētājs

Toms Ēriks Brokss (Tom Erik Broks) ceļu asfaltēšanas jomā Finnmarkā, Norvēģijā, strādā kopš 2007.gada. Viņš ir vadījis gan ceļu veltni, gan gudronatoru un asfalta klājēju. Tagad viņš ir komandas vadītājs, kas ir nokārtojis kvalifikācijas eksāmenu, lai kļūtu par asfaltētāju.

Lasīt vairāk