Aizsardzība pret laikapstākļiem ietaupa laiku

Mūsu PPP projekti Porvo [Porvoo] pilsētā Ūsimā [Uusimaa] reģiona austrumos Somijā rāda, ka laiks, ko ieguldāt laikapstākļu aizsardzības sistēmu uzstādīšanā, var tikt atgūts efektīvā celtniecības procesā, ja izvēlaties pareizo projektu.

Pašlaik mēs PPP projekta ietvaros būvējam divas skolas un trīs dienas aprūpes centrus Porvo pilsētā. Tas nozīmē, ka mēs būsim atbildīgi par īpašumu uzturēšanu nākamos 20 gadus. Mēs uzbūvējām visu Tokovori [Toukovouri] dienas aprūpes centra karkasu un daļu no Kevatkumpu /Kevätkumpu/ skolas karkasa, izmantojot sistēmu aizsardzībai pret laikapstākļiem. „Visa ēka tika pārklāta ar brezentu, kas tika norobežots no alumīnija sastatnēm, tādējādi nosedzot arī jumtu. Tas ļāva novērst lietus un sniega...

2017.08.16.

InfraHack inovācijas tiks ieviestas rudenī

InfraHack inovāciju sacensību ietvaros radītas jaunas idejas ceļu būvniecības un infrastruktūras projektiem.

Lasīt vairāk

Eiropā jaudīgākais torņa celtnis

Helsinku lidostas paplašināšanas darbu vietā atrodas torņa celtnis, kas spēj pacelt līdz pat 64 tonnas smagu kravu un aizsniegties līdz pat 21 metra attālumā.

Lasīt vairāk

Acs debesīs

Norvēģijā mēs šķembu un grants atradņu izpētei izmantojām modernu dronu, foto un GPS tehnoloģiju.

Lasīt vairāk

Sadarbība ar skolām nodrošina mūsu nākotni

Lai būtu droši, ka labākie atrod ceļu uz Lemminkäinen, mēs ieguldīsim līdzekļus sadarbībā ar skolām.

Lasīt vairāk

Es nu esmu asfaltētājs

Toms Ēriks Brokss (Tom Erik Broks) ceļu asfaltēšanas jomā Finnmarkā, Norvēģijā, strādā kopš 2007.gada. Viņš ir vadījis gan ceļu veltni, gan gudronatoru un asfalta klājēju. Tagad viņš ir komandas vadītājs, kas ir nokārtojis kvalifikācijas eksāmenu, lai kļūtu par asfaltētāju.

Lasīt vairāk

Mierīga braukšana pa arhipelāga taku

Mēs noasfaltējām vairāk kā 30 kilometrus no ainaviskā ceļa Somijas dienvidrietumos. Mūsu darbs arhipelāgā prasa rūpīgu prāmju savienojumu plānošanu, kā arī materiālu transportēšanai nepieciešams divas reizes vairāk kravas transportlīdzekļu.

Lasīt vairāk

Izpēti sociālos medijus

Paud savu patiku, dalies, sadarbojies – izmanto sociālos medijus. Vai varbūt uzsāc blogu?

Lasīt vairāk

Lai top gaisma un viss kļūst drošs!

Sagatavojieties sarežģītiem apstākļiem. Šajā rakstā uzskaitām galvenos veidus kā palielināt jūsu drošību būvobjektos ziemā.

Lasīt vairāk