Balvas vērta betona konstrukciju spriegošana

Mēs ieguvām starptautisko Izcilības balvu 2015 par betona konstrukciju spriegošanas darbiem Tapiolas (Tapiola) centrālajā stāvvietā Espo, Somijā.

Tapiolas projektam Espo, Somijā Spriegošanas institūts pasniedzis starptautisko Izcilības balvu 2015 par stāvvietas konstrukcijām. Balva par spriegojuma konstrukcijām Tapiolā tika pasniegta aprīlī Hjūstonā, ASV. Konstrukciju dizainu izstrādāja Sweco Structures, un Lemminkäinen bija atbildīgs par betona konstrukciju spriegošanas darbiem.

Šo īpašo balvu pasniedz reizi divos gados. Vērtēšanas kritēriji ir radošums, inovācijas, atjautīgi konstrukciju risinājumi, rentabilitāte, funkcionalitāte, būvniecības risinājumi un estētika.

Panākumu atslēga ir profesionāli darbinieki

"Visa mūsu komanda jūtas ļoti pagodināta. Šis mums bija visai sarežģīts projekts. Tika izlieti 49 atsevišķi betona bloki un betona konstrukcijas spriegošanai tika izmantoti aptuveni 150 km kabeļu. Projekts tika īstenots no 2014. gada maija līdz 2014. gada decembrim," komentē Miko Toivonens (Mikko Toivonen), Slodžu inženieru nodaļas vadītājs.

"Veicot betona konstrukciju spriegošanas darbus, ir ļoti svarīgi, lai darbu veiktu šīs jomas profesionāļi, izmantotais aprīkojums būtu izcilā stāvoklī un pirms tam sekmīgi tiktu veikta plānošana," piezīmē Miko.

Teksts: Rīka Vokila (Riikka Vuokila)
Foto: Lemminkäinen

2015.09.22.

Tas patīk 2 cilvēkiem