Kopenhāgena: “Confalt” segums jaunajām tirgus hallēm

Dānijā, ‘Grønttorvet’, vairumtirdzniecības tirgum, kurā Dānijas restorānu īpašnieki iepērk dārzeņus un svaigus augļus, kļuvis par maz vietas. Jaunajā atrašanās vietā, Kopenhāgenas piepilsētā Lemminkäinen trīs tirgus hallēm ieklās “Confalt” segumu.

Dānijā, 'Grønttorvet', vairumtirdzniecības tirgum, kurā Dānijas restorānu īpašnieki iepērk dārzeņus un svaigus augļus, kļuvis par maz vietas. Jaunajā atrašanās vietā, Kopenhāgenas piepilsētā Lemminkäinen trīs tirgus hallēm ieklās "Confalt" segumu.

Laiks ir nauda. Tādēļ Kopenhāgenas pilsēta un šī jaunā tirgus privātais investors izvēlējušies "Confalt" segumu, teic Karls-Rihards Lunds [Carl-Richard Lund] "Confalt" līgumu un pārdošanas vadītājs Dānijā.

"Confalt" seguma pamata kārta ir CBM (ar cementu sasaistīts materiāls), kas tiek ieklāts tūlīt pēc tam, kad pabeigti pamatu izbūves darbi. Tas veido teicamu platformu tālākajam būvniecības procesam, un to pat var izmantot ēkas sienu elementu nostiprināšanai.

Kad ēkas būvniecība ir pabeigta, ar tradicionālu ieklāšanas tehnoloģiju tiek ieklāts asfaltbetona slānis. Pēc tam šo slāni piepilda ar augstas stiprības "Confalt" javu.

„Jau pēc divām dienām segumu varat sākt izmantot," stāsta Karls-Rihards. Viņš "Confalt" dēvē par vienreizēju izstrādājumu, kas ir ļoti piemērots noliktavām, industriālajām telpām un citām teritorijām, kas pakļautas lielām slodzēm. „Tas apvieno betona stiprību un asfalta elastību," viņš piebilst.

Teksts: Petra Sjouvermana [Petra Sjouwerman]
Foto: Dragoer luftfoto

Īsie fakti

  • “Confalt” projekta kopējā platība Kopenhāgenas vairumtirdzniecības tirgū ir 62 800 m2. Projekts tiks pabeigts šī gada oktobrī.
  • Dānijā “Confalt” projekti svārstās no vienkāršām autobusu pieturām (40m2) līdz milzīgiem konteineru termināļiem un loģistikas centriem (100 000+ m2).
  • “Confalt” virsma tiek veidota divos posmos; tās būvniecībai nepieciešamas īpašas zināšanas seguma klāšanā, kuras mēs varam piedāvāt saviem klientiem.

2015.03.23.

Tas patīk 18 cilvēkiem